0 532 766 67 06

Üsküdar Elektrikçi

7/24 Elektrikçi Hizmeti

Üsküdar Elektrikçi

Üsküdar elektrikçi, tüm ilçede elektriksel arızaların giderilmesi, yeni altyapıların kurulması ve var olan altyapıların yenilenerek iyileştirilmesi için hizmet vermektedir. 7/24 elektrikçi İstanbul hizmeti veren firmamız, en iyi malzemeleri kullanarak kaliteden ödün vermemektedir.

Firmamız bünyesinde çalışan uzman elektrik ustası personelleri sayesinde, sigorta atması, sigorta yanması, kablolarda bozulmalar, yanmalar ya da kopmalar başta olmak üzere ani kesintilere sebep olan ilgili tüm arızaları gidermekte, gerekli elektrik tamiratını yaparak müşterilerinin yaşantısının rutin akışına dönmesini sağlamaktadır.

Üsküdar, oldukça eski ve nüfusun yoğun olduğu bir yerleşim merkezidir. Konut ve işyerleri binaları da oldukça sık ve eski yapılardır. Buna bağlı olarak bu eski yapıların altyapıları da eskimiş ve hasar görmüş haldedir. Her ne kadar sokaktaki altyapılar değiştirilse de binalardaki bağlantılar değiştirilmedikçe bu gelişmelerden faydalanmak pek mümkün olmamaktadır. Başta fiber olmak üzere, ilçe altyapısı yeni sisteme uygun hale getirilse de binalardaki bağlantılar da uyumlu hale getirilmedikçe, bu gelişmelerden faydalanmak mümkün değildir. Bundan dolayı yeni ve uyumlu bağlantılarla hatları güçlendirmek, bazen yeniden kurmak gerekmektedir.

Firmamız, elektrik tesisatı kurulumu ve internet kurulumu hizmetleri vermektedir. Yeni yapılan binaların kablolu altyapı sistemlerinin kurulması başta olmak üzere, eski altyapıların iyileştirilmesi, yenilenmesi, binalardaki net kablo hattının yenilenerek değiştirilmesi gibi tüm altyapı hizmetlerini vermekteyiz.

Yüksek hızda internet satın alınsa da, var olan bağlantıların bu hızı iletememesinden dolayı kullanımda bu hıza ulaşılamamaktadır. Eski kabloların kopuk kopuk, zayıf ya da buna benzer durumları, ücreti ödenen bu hizmetten yararlanmayı engellemektedir. Firmamız, tüm netle ilgili sorunların çözülümü, altyapıların ve dairenizdeki bağlantıların iyileştirilmesi için hizmet vermektedir. Ayrıca modem kurulumu gibi diğer netle ilgili problemlerin çözümü için de bizi arayarak internet arıza servisimizden yararlanabilirsiniz.

Bunların yanında firmamız, aydınlatma sistemleri alanında da destek vermektedir. Avize ve led ışıklar başta olmak üzere, bunların tedarik edilerek sistemin kurulması ve avize takma ihtiyacınız için bizi arayabilirsiniz. Dahası ofisinizde ya da evinizde nasıl bir aydınlatma kullanacağınıza karar veremiyorsanız hemen bize ulaşın. Uzman elektrik ustası Üsküdar personellerimiz mekânınızı inceleyerek size özel aydınlatma çözümleri sunmakta, seçiminiz doğrultusunda da tedarikini ve kurulumunu yaparak kullanıma hazır hale getirmektedir.

Dahası, ani aksaklıklar, arıza ve problemlerin çözümü için nöbetçi elektrikçi servisimizi arayabilir acil elektrikçi 7/24 servis hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Haftanın her günü, günün her saati çalışan servis ekiplerimizle saat kaç olursa olsun hizmetinizdeyiz.

 

Hizmet verdiğimiz mahalleler:

Acıbadem Mahallesi, Ahmediye Mahallesi, Aziz Mahmud Hüdayi Mahallesi, Altunizade Mahallesi, Bahçelievler Mahallesi, Barbaros Mahallesi, Beylerbeyi Mahallesi, Bulgurlu Mahallesi, Burhaniye Mahallesi, Cumhuriyet Mahallesi, Çengelköy Mahallesi, Ferah Mahallesi, Güzeltepe Mahallesi, İcadiye Mahallesi, Kandilli Mahallesi, Kirazlıtepe Mahallesi, Kısıklı Mahallesi, Kuzguncuk Mahallesi, Kuleli Mahallesi, Küçükçamlıca Mahallesi, Küçüksu Mahallesi, Küplüce Mahallesi, Mehmet Akif Ersoy Mahallesi, Mimar Sinan Mahallesi, Murat Reis Mahallesi, Salacak Mahallesi, Selamiali Mahallesi, Selimiye Mahallesi, Sultantepe Mahallesi, Ünalan Mahallesi, Valide-i Atik Mahallesi, Yavuztürk Mahallesi, Zeynep Kamil Mahallesi ve diğerleri

Hizmet verdiğimiz AVM’ler:

Capitol AVM, Çarşım AVM, Endoskopi Akasya, Topshop-Akasya AVM, Aydın AVM ve diğerleri

Hizmet verdiğimiz plazalar:

Hyundai Uçar Plaza, Demirkollar Motorlu Araçlar A.Ş., Ayışığı Honda Plaza, Çamlıca Ulusoy Plaza, Uçar Otomotiv, Kasran Plaza ve diğerleri