0 532 766 67 06

Ümraniye Elektrikçi

7/24 Elektrikçi Hizmeti

Ümraniye Elektrikçi

Ümraniye elektrikçi, tüm ilçede elektrik arızalarının giderilmesi ve sorunların çözümü için hizmet vermektedir. Söz konusu ilçe, İstanbul’un oldukça kalabalık ve taleplerin yoğun yaşandığı bir bölgesidir. Firmamız, tüm elektriksel sorunların çözümü ve taleplerin karşılanması için yeterli potansiyele sahip nadide kurumsal firmalardan birisidir.

İşyeri, ofis, AVM ya da ev fark etmeksizin, uzman elektrik ustası sayesinde, tüm taleplerinizi profesyonel bir şekilde karşılıyoruz. Yeni yapılan ya da restore edilen binanıza ya da işyerinize güçlü ve sağlam altyapı sağlamak istiyorsanız bizi arayabilirsiniz. Firmamız, kaliteli malzeme kullanarak, var olan altyapınızı güçlendiriyor ya da sıfırdan yeni altyapı kuruyor.

Ayrıca, yoğun iş temposu yaşanan ilçede, bu durum gönünde bulundurularak, nöbetçi elektrikçi servisi sağlıyoruz. 7/24 hizmet veren servis ekiplerimiz, ani kesintiler, sigorta atması, sigorta yanması,  kablo kopması ya da yanması, priz arızaları ya da diğer tüm durumlar için hızlı ve güvenilir hizmet vermektedir.

Firmamız hizmeti bu kadarla da sınırlı olmayıp, internet arıza servisimiz de bulunmaktadır. Bu servisimiz ile modem kurulumu, modem değişimi, kablolara bağlı net hızındaki yavaşlamalar ve diğer tüm ilgili sorunlar için bizi arayabilirsiniz. Ayrıca yeni binanıza ya da ofisinize internet altyapısı kurmak ya da var olan altyapıyı güçlendirmek istiyorsanız, yine bizimle irtibata geçebilirsiniz. Firmamız kaliteli malzeme kullanarak sağlam ve yüksek hızda net sağlamaktadır.

Yeni işyeriniz ya da ofisiniz için aydınlatma sistemi kurmak istiyorsanız yine doğru adrestesiniz. Uzman personellerimiz, işyeriniz için size uygun aydınlatma sistemi çözümleri sunmakta ve seçiminiz doğrultusunda kurulumu yaparak sistemi, hazır hale getirmektedir. Ayrıca yeni aldığınız avizenizi takmak için de avize takma servisimizden yararlanabilirsiniz.

Tüm hizmetlerimizden yararlanmak ve taleplerinizi kaliteli malzemelerle karşılamak için bizi ulaşabilirsiniz.

Hizmet verdiğimiz mahalleler:

Elmalıkent Mahallesi, Saray Mahallesi, Yukarı Dudullu Mahallesi, Dumlupınar Mahallesi, Adem Yavuz Mahallesi, Huzur Mahallesi, Çamlık Mahallesi, Atatürk Mahallesi, Çakmak Mahallesi, Tantavi Mahallesi, Armağanevler Mahallesi, Fatih Sultan Mehmet Mahallesi, Ihlamurkuyu Mahallesi, Tepeüstü Mahallesi, Kazım Karabekir Mahallesi, Yamanevler Mahallesi, Namık Kemal Mahallesi, Atakent Mahallesi, Cemil Meriç Mahallesi, Parseller Mahallesi, Site Mahallesi, Yeni Sanayi Mahallesi, Şerifali Mahallesi, Topağacı Mahallesi, Necip Fazıl Mahallesi, Esenşehir Mahallesi, İstiklal Mahallesi, Madenler Mahallesi, Altınşehir Mahallesi, Aşağı Dudullu Mahallesi, Esenevler Mahallesi, İnkılap Mahallesi, Mehmet Akif Mahallesi, Hekimbaşı Mahallesi, Tatlısu Mahallesi

 

Hizmet verdiğimiz plazalar:

Crowne Plaza, Meral Plaza, Casper Plaza, Atak Plaza, Ada Plaza, Plaza Cubes, Cessas Plaza ve diğerleri

Hizmet verdiğimiz AVMler:

Akyaka Park AVM, Modern East AVM, Canpark Alışveriş ve Yaşam Merkezi, Media Markt Meydan AVM, İstanbul AVM, Asyapark Outlet Alışveriş Merkezi, Buyaka,