0 532 766 67 06

Tuzla Elektrikçi

7/24 Elektrikçi Hizmeti

Tuzla Elektrikçi

Tuzla elektrikçi, tüm ilçede elektriksel arızalarının giderilmesi ve yeni elektrik altyapıların kurulumu ya da var olan altyapıların iyileştirilmesi için hizmet vermektedir. Yedi gün, yirmi dört saat hizmet veren firmamız, kaliteli, hızlı ve güvenilir çözümler sunmaktadır.

Firmamız, ekibinde barındırdığı elektrik ustası sayesinde ani kesintiler, saat değişimi, sigorta atması, sigorta yanması, kablo yanması ya da kopması, priz değişimi, priz yanması gibi tüm ilgili sorunların çözümü için hizmet vermektedir. Oldukça tecrübeli personellerimizle, kesintinin sebebini kısa sürede tespit ediyor ve gerekli tedbirleri alarak hızlı bir şekilde sorunları gideriyoruz.

Elektrik, günlük yaşamda ve çeşitli alanlarda kullanılan bir enerji olması dolayısıyla hayatımızda oldukça önemli bir yer işgal etmektedir. Buzdolabı, çamaşır makinesi, kombi, kalorifer, televizyon, bilgisayar gibi cihaz ve aletler söz konusu bu enerjiyle çalışmakta, olası arızalar da tüm bu cihazları kullanım dışı bırakmaktadır. Kesintiler sadece günlük yaşamın değil, iş yaşamının da aksamasına ve ciddi iş kayıplarına neden olmaktadır. Bundan dolayı kesintilerin en kısa sürede ve güvenli bir biçimde giderilmesi gerekmektedir.

Firmamız kurumsal ve profesyonel hizmet veren bir kuruluştur. Bu tarz sıkıntılarınızı en hızlı şekilde çözmekte, en iyi malzemeleri kullanarak tekrar yaşanmasının önüne geçmektedir. Dahası yeni yapılan binalar için altyapı hizmeti desteği de sağlayan firmamız, tüm binanın elektrik altyapısını döşeyerek kullanıma hazır hale getirmektedir. Ayrıca eski binaların var olan altyapılarını da yenileyerek, olası arızalar için tedbir almaktadır.

Firmamız, internet arıza servis hizmeti de vermektedir. Modem kurulumu, modem problemleri, kablo değişimi gibi tüm netle ilgili sorunların çözümü için bizi arayabilirsiniz. Ayrıca eski yapılardaki internet altyapısını değiştirerek, daha hızlı kullanım sağlıyoruz. Bunun yanında yeni binaların internet altyapılarını da döşeyerek kullanıma hazır hale getiriyoruz.

Tüm bunların yanında firmamız, aydınlatma sistemleri için de çözümler sunmaktadır. Avize takma, led panel kurulumu gibi tüm aydınlatma talepleriniz için bizi arayabilirsiniz. Ayrıca, mekânınızı nasıl aydınlatacağınıza karar veremiyorsanız, firma personelimiz bu konuda da size uygun çözümler sunmakta, tercihiniz doğrultusunda da tedariki sağlayarak kullanıma hazır hale getirmektedir.

Tüm hizmetlerimizden yararlanmak için tek yapmanız gereken bizi aramak. 7/24 hizmet veren size Tuzla’da en yakın nöbetçi elektrikçi servisimizle, günün hangi saati olursa olsun yanınızdayız.

Hizmet verdiğimiz bölgeler:

Akfırat Mahallesi, Anadolu Mahallesi, Aydınlı Mahallesi, Aydıntepe Mahallesi, Cami Mahallesi, Deriorganizesanayi Mahallesi, Evliya Çelebi Mahallesi, Fatih Mahallesi, İçmeler Mahallesi, İstasyon Mahallesi, Mescit Mahallesi, Mimar Sinan Mahallesi, Orhanlı Mahalle, Orta Mahalle, Postane Mahallesi, Şifa Mahallesi, Tepeören Mahallesi, Yayla Mahallesi

Hizmet verdiğimiz AVM’ler:

Viaport Marina Outlet, Tuzla Alışveriş Merkezi, Konaşlı Avm, İnci Avm, Sma Metrostar, Neomarin Avm, Yarar Alışveriş Merkezi, Asmar Avm, Yonca Avm, Konaşlı Avm, Yalçınlar Avm, Dede Avm, Altın Avm, Şifa Park Avm ve diğerleri

Hizmet verdiğimiz plazalar:

Dumankaya Plaza, Varyap Plaza ve diğerleri