0 532 766 67 06

Sultanbeyli Elektrikçi

7/24 Elektrikçi Hizmeti

Sultanbeyli Elektrikçi

Sultanbeyli elektrikçi, ilçedeki her eve ve işyerine tüm elektriksel sorunların çözümü ve arızaların giderilmesi için hizmet vermektedir. 7/24 hizmet veren firmamız, yeni binalar için altyapı döşemesi de yapmaktadır.

Firmamız, personel kadrosu içinde barındırdığı uzman elektrik ustası sayesinde kablo kopması, kablo yanması, priz yanması, yeni priz kurulumu, sigorta yanması, sigorta atması, ani kesintiler gibi ilgili tüm sorunların çözümü ve arızaların giderilmesi için hizmet vermektedir. Müşteri memnuniyetini ilke edinen firmamız, kaliteli ve güvenilir hizmetiyle de diğer firmalardan ayrılmaktadır.

Ayrıca firmamız kurumsal hizmet vermekte ve tüm hizmetler karşılığında müşterilerine fatura kesmektedir. Son zamanlarda ortaya çıkan dolandırıcı servis ekiplerinin aksine firma personellerimiz, kurumsal yaka kartları takarak da sahte servis personellerinden ayrılmaktadır.

İşyeri ya da yeni binalar için altyapı hizmeti de sağlayan firmamız, tüm binalara elektrik altyapısı, telefon ve internet altyapısı döşemektedir. Uygun fiyatlarla kaliteli malzemeler kullanan ekiplerimiz, var olan eski altyapınızı da değiştirerek yenilemektedir.

Firma hizmeti kapsamımızda internet arıza servisi de bulunmaktadır. Servis ekiplerimiz, modem kurulumu, modem sorunları, yeni net hattı çekilmesi gibi tüm ilgili talepleriniz için hizmetinizdedir.

Ayrıca işyeriniz ya da eviniz için aydınlatma sistemleri hizmetimiz de mevcuttur. İşyeriniz, ofisiniz ya da eviniz için led panel aydınlatma sistemini tedarik etmekte ve aldığınız avizenizi takmaktayız. Bununla beraber nasıl bir aydınlatma kullanacağınıza karar veremiyorsanız hemen bizi arayabilirsiniz. Uzman personelimiz, aydınlatmanın yapılacağı mekanı inceleyerek size uygun çözümler sunacaktır. Siz de bu alternatifler arasından seçim yaparak, sistemin hazır hale getirilmesini bize bırakabilirsiniz.

İlçede hizmet verdiğimiz mahalleler:

Akşemseddin Mahallesi, Mehmet Akif Mahallesi, Ahmet Yesevi Mahallesi, Battal Gazi Mahallesi, Mimar Sinan Mahallesi, Adil Mahallesi, Orhangazi Mahallesi, Yavuz Selim Mahallesi, Fatih Mahallesi, Mecidiye Mahallesi, Hamidiye Mahallesi, Abdurrahmangazi Mahallesi, Turgut Reis Mahallesi, Necip Fazıl Mahallesi, Hasanpaşa Mahallesi

İlçede hizmet verdiğimiz AVM’ler:

Plato Alışveriş Merkezi, Atlaspark AVM ve diğerleri

İlçede hizmet verdiğimiz plazalar:

Gün Plaza, İnanlar Otomotiv Hyundai Plaza ve diğerleri