0 532 766 67 06

Sancaktepe Elektrikçi

7/24 Elektrikçi Hizmeti

Sancaktepe Elektrikçi

Sancaktepe elektrikçi, ilçede bulunan her yere, elektriksel arızaların giderilmesi ve sorunların çözümü için hizmet vermektedir. Firmamız, bünyesinde barındırdığı uzman elektrik ustası sayesinde, ilgili arıza ve sıkıntılarınızı profesyonel ve güvenli bir şekilde gidermektedir.

Firmamız, ani kesinti, sigorta atması, sigorta yanması, kablo kopması ya da yanması gibi tüm sorunların çözümü için hizmet vermektedir. 7/24 çalışan ekiplerimiz sayesinde, birey ve iş yaşamının aksamasına sebep olan kesintileri hızlı bir şekilde giderebilir, arızalarınızı çözebilirsiniz.

İnternet arıza, modem kurulumu, altyapı döşenmesi, yeni telefon ya da net hattı çekme, kablolara bağlı internet hızındaki yavaşlamalar gibi internetle ilgili tüm sorunların çözümü için de bizi arayabilirsiniz. Yeni yapılan binanıza altyapı sağlamak ya da var olan altyapınızı güçlendirmek istiyorsanız, bizimle irtibata geçerek kaliteli malzemelerle sisteminizi kurabilirsiniz. Dilerseniz sizin talep ettiğiniz malzemelerle, eğer talebiniz yoksa bizim seçeceğimiz malzemelerle altyapınızı döşemekte ya da var olan altyapınızı güçlendirmekteyiz. Firmamız, bunun için en iyi malzemeleri kullanmakta ve kaliteden ödün vermemektedir.

Ayrıca firmamız, aydınlatma sistemleri için de destek vermektedir. Aldığınız avizenizi evinize ya da işyerinize taktırmak istiyorsanız bizi arayabilirsiniz. Dahası, ekibimizde bulunan uzman personellerle, işyeriniz ya da ofisinizde nasıl bir aydınlatma kullanacağınıza karar veremiyorsanız bizimle irtibata geçerek, uzman personellerimizden destek alabilirsiniz. Firmamız bünyesinde bulunan uzman personellerimiz, led panel gibi işyeriniz ya da ofisiniz için size uygun aydınlatma sistemleri çözümleri sunmakta ve sistemi kurarak çalışır hale getirmektedir.

7/24 hizmet veren nöbetçi elektrikçi hizmetimizden de her an, her durumda yararlanabilirsiniz. Tek yapmanız gereken bizi aramak, en yakın elektrikçi olarak her an sıkıntılarınızın çözülmesi ve arızalarınızın giderilmesi için yanınızdayız.

Hizmet verdiğimiz mahalleler:

Paşaköy Mahallesi, Mevlana Mahallesi, Emek Mahallesi, Atatürk Mahallesi, Eyüp Sultan Mahallesi, Akpınar Mahallesi, Merve Mahallesi, Safa Mahallesi, Fatih Mahallesi, Veysel Karani Mahallesi, Merkez Sarıgazi Mahallesi, Yunus Emre Mahallesi, Meclis Mahallesi, Osman Gazi Mahallesi, Yenidoğan Mahallesi, Hilal Mahallesi, Kemal Türkler Mahallesi, Abdurrahman Gazi Mahallesi, İnönü Mahallesi

Hizmet verdiğimiz AVMler:

Rings AVM, Sancakpark AVM, Fabulist AVM, Hedef AVM ve diğerleri

 

Hizmet verdiğimiz plazalar:

Karsan Plaza, Gün Plaza, Demtaş Plaza, Dekor Plaza, Hyundai Plaza, Ulaş Plaza ve diğerleri