0 532 766 67 06

Pendik Elektrikçi

7/24 Elektrikçi Hizmeti

Pendik Elektrikçi

Pendik elektrikçi, tüm ilçede elektrik, internet, telefon ve tv altyapı döşemesi ve arızalarının giderilmesi için hizmet vermektedir. Her gün, her saat hizmet veren firmamız, acil durumlar için nöbetçi elektrikçi servisi sunmaktadır.

İstanbul’da kentsel dönüşümle gelen imar hareketleri, şehrin her yerini sarmış, eski yapılar yıkılarak, bunların yerine yenileri dikilmeye başlanmıştır. Bu hareket birçok sektörü olumlu yönde etkileyerek, bazı sektörlerde hareketliliğe sebep olmuştur.

Konut ve iş merkezleri olarak yapılan yeni bina ve plazalar için altyapı ihtiyacı doğmuş; söz konusu yeni yapılar için binaların kalite düzeyine uygun malzeme sunan firmalar, sektörde bir adım öne geçmiştir. Firmamız da bu firmalar arasında başı çeken kuruluşlardan biridir.

Avrasya elektrik, yeni yapılan konut ve plazaların altyapısı için en iyi kablo ve diğer malzemeleri kullanmaktadır. Uygun fiyatlarla hizmet veren ekibimiz, bina ve plazanızın tüm elektrik altyapısını döşemektedir.

Ayrıca, altyapı hizmetlerimiz kapsamında internet, telefon ve uydu sistemleri altyapısı da mevcuttur. Firmamızla iletişime geçerek optimum fiyatlarla bina ve plazalarınız tüm altyapı döşemesini yaptırabilirsiniz.

Müşteri memnuniyeti odaklı yaklaşımıyla firmamız, kaliteli ve güvenilir hizmetten de ödün vermemektedir. Firmamız, kurumsal kimliğe sahip olmanın yanında, müşterilerine de aldıkları hizmetin faturasını teslim etmektedir.

Dahası firmamız aydınlatma sistemleri servisi hizmeti de sağlamaktadır. Yeni binanıza, işyerinize ya da ofisinize fark etmeksizin avize ve led başta olmak üzere tüm aydınlatma sistemi hizmetlerini vermekteyiz. Dahası değiştirdiğiniz mekânınızı nasıl aydınlatacağınıza karar veremiyorsanız hemen bizi arayabilirsiniz. Personel kadromuzda yer alan uzman elektrik ustası mekânınızı inceleyerek, size özel çözümler sunmakta ve tercihiniz doğrultusunda seçiminizi tedarik ederek kullanıma hazır hale getirmektedir.

İnternet arıza servisi de firmamız hizmet kapsamı içindedir. Modem kurulumu, modem problemleri, net hızında kabloya bağlı yavaşlamalar gibi ilgili tüm problemlerin çözümü için bizi arayabilirsiniz. Ayrıca uydu ve tivibu hizmetleri de veren firmamız, bu alandaki tüm sorunlarınızın çözümü için hizmetinizdedir. Tüm bu hizmetlerimizden yararlanmak için tek yapmanız gereken bizi aramak, gerisi size en yakın elektrikçi olarak bizim işimiz.

Pendik ilçesinde hizmet verdiğimiz bölgeler:

Kurnaköy, Emirli Köyü, Ballıca Köyü, Kurtdoğmuş Köy, Göçbeyli Köy, Dumlupınar Mahallesi, Yenişehir Mahallesi, Sapan Bağları Mahallesi, Esenler Mahallesi, Harmandere Mahallesi, Yeni Mahalle, Fatih Mahallesi, Yeşilbağlar Mahallesi, Kaynarca Mahallesi, Esenyalı Mahallesi, Yayalar Mahallesi, Çamlık Mahallesi, Orhangazi Mahallesi, Kurtköy Mahallesi, Velibaba Mahallesi, Ramazanoğlu Mahallesi, Ertuğrul Gazi Mahallesi, Orta Mahalle, Ahmet Yesevi Mahallesi, Doğu Mahallesi, Bahçelievler Mahallesi, Güzelyalı Mahallesi, Sanayi Mahallesi, Çınardere Mahallesi, Çamçeşme Mahallesi, Sülüntepe Mahallesi, Fevzi Çakmak Mahallesi, Kavakpınar Mahallesi, Batı Mahalle, Şeyhli Mahalle, Güllü Bağlar Mahallesi

Hizmet verdiğimiz AVM’ler:

Asya AVM, Neomarin Alışveriş Merkezi, Viaport Alışveriş Merkezi,  Pendorya Alışveriş Merkezi, World Atlantis AVM, İstanbul AVM, Marinturk ve diğerleri

Hizmet verdiğimiz plazalar:

Crowne Plaza İstanbul, Varyap Plaza, Vera Plaza, Toyota Plaza Dumankaya, Atm Opel 4S Plaza, AirPort Plaza ve diğerleri