0 532 766 67 06

KÜÇÜKYALI ELEKTRİKÇİ

7/24 Elektrikçi Hizmeti

KÜÇÜKYALI ELEKTRİKÇİ

Küçükyalı elektrikçi, tüm semte 7/24 elektrikçi ustası hizmeti vermektedir. Günümüzde elektriğin birey ve iş yaşamındaki hayatı rolünün bilincinde olan firmamız, haftanın her günü, günün her saati müşterilerine hizmet vermektedir. Elektrikçi Küçükyalı ihtiyacınız için, dilediğiniz her an firmamızla iletişime geçebilirsiniz.

   Küçükyalı elektrik arızası servisi, firmamızın semt için vermiş olduğu kurumsal hizmetlerin başında gelmektedir. Beklenmeyen zamanlarda meydana gelen Küçükyalı elektrik kesintisi problemleri için firmamızı arayarak servis desteği alabilirsiniz.

   Uzman elektrik ustası personellerinden oluşan ekip kadromuz, sigorta atması, sigorta yanması, elektrik panosu arızaları, priz arızaları, kablo problemleri gibi kesintilere sebep olan arızaları hızlı ve doğru bir şekilde tespit etmekte ve gerekli müdahaleyi kısa sürede yapmaktadır.

   Elektrik tamiratı alanında uzmanlaşan ekiplerimiz, elektronik aletlerin bağlantılarını da yapmaktadır. Kombi sigorta bağlantısı, kapı otomatı arızası, beyaz eşya ve diğer elektronik aletlerin elektrik bağlantıları, tv montajı, tv uydu bağlantısı, uydu kurulumu, alarm sistemi, güvenlik kamerası bağlantıları ve ilgili tüm talepleriniz için servis ekiplerimizden destek alabilirsiniz.
Acil elektrikçi Küçükyalı hizmeti de veren firmamız, bu hizmetiyle kesinti ve arızaların müşterileri zor durumda bırakmasının önüne geçmekte; hızlı ve doğru çözümlerle gerekli bakım ve onarımı yaparak, müşterilerine yaşamlarına kaldıkları yerden devam etme imkânı sağlamaktadır. Deneyimli ve uzman personellerden oluşan servis ekipleriyle firmamız, kurumsal hizmet vermekte ve tüm süreç boyunca güvenlik tedbirlerini en üst seviyede tutarak hiçbir amatörlüğe yer vermemektedir.

Küçükyalı Avize Takma ve Aydınlatma

Avize takma, firmamızın vermiş olduğu diğer bir kurumsal hizmettir. Ev, ofis, iş yeri fark etmeksizin yeni alınan ya da yeri değiştirilmek istenen tüm avizelerin avize takma işlemi firmamız tarafından gerçekleştirilmektedir. Avize montajı desteği de veren ekiplerimiz, parça parça halde bulunan avizeleri montajlayarak dilediğiniz yerlere montajlamaktadır.

Led aydınlatma alanında da destek veren ekiplerimizi led panel kurulumu, led lamba takma, led  döşeme ve diğer tüm led aydınlatma talepleriniz için arayabilirsiniz.

Bunların yanında mekan aydınlatması da yapan firmamız, ofis aydınlatma, iş yeri aydınlatması, iç mekan ve dış mekan aydınlatma, bahçe aydınlatması, mağaza aydınlatması ve diğer tüm mekan aydınlatmaları için destek vermektedir. Hizmetlerimizden yararlanmak için firmamızla iletişime geçmeniz yeterlidir.

   Elektrik dekorasyonu alanında da destek veren servis ekiplerimizi tüm dekoratif aydınlatma ve elektrik dekorasyonu Küçükyalı talepleriniz için arayabilirsiniz. Deneyimli servis ustalarıyla verilen aydınlatma hizmetlerimizle, dilediğiniz yerleri, dilediğiniz şekilde aydınlatabilirsiniz.

İnternet Kurulumu ve Kablo Çekme

Küçükyalı internet hattı döşeme hizmetimiz, iş yeri, ofis, daire, bina ya da plaza fark etmeksizin tüm yapılar için verilmektedir. Dairenizde ya da binanızda internet yoksa firmamızı arayarak tüm internet altyapınızı döşetebilirsiniz. İnternet altyapı yenileme desteği de veren ekiplerimiz, eskiyen ve internet hızını yeterince iletemeyen internet kablolarınızı yenileriyle değiştirerek iyileştirmektedir. Bunlara ek olarak telefon hattı kurulumu ve telefon çekme talepleriniz için de yine firmamız destek vermektedir.

   İnternet arıza Küçükyalı hizmetiyle de firmamız, internet kullanımını tamamen ya da kısmi olarak engelleyen problemleri çözüme ulaştırmaktadır. İnternet arızaları, modem kurulumu, modem arızaları, internet bağlantı problemleri, net hızı yavaşlamaları gibi tüm internet problemleriniz için firmamızdan destek alabilirsiniz.

Nöbetçi Elektrikçi   

  İhtiyaçları olduğu her an müşterilerinin yanında olmayı hedefleyen firmamız, Küçükyalı nöbetçi elektrikçi Maltepe servis desteğiyle haftanın her günü günün her saati hizmetinizdedir. Elektrikçilik işinin zaman ve mekan tanımadığının bilinciyle ekibimiz acil elektrikçi 7/24 desteğiyle yanınızdadır.

   Gün ve saat fark etmeksizin ihtiyaç duyduğunuz her an, her yerde tüm ekip kadromuz ve servis elemanlarımızla size en yakın elektrikçi olarak yanınızdayız.