0 532 766 67 06

Maltepe Elektrikçi

7/24 Elektrikçi Hizmeti

Maltepe Elektrikçi

Maltepe elektrikçi, ilçedeki tüm bölgede elektriksel sıkıntıların çözümü ve arızaların giderilmesi için hizmet vermektedir. 7/24 hizmet veren servis ekiplerimizle, ani elektrik kesintilerini hızlı ve güvenli bir şekilde çözebilir ve yaşamınıza kaldığınız yerden devam edebilirsiniz.

Firmamız, hiç beklenmedik anlarda, hayatın büyük ölçüde aksamasına sebep olan ve kombi, televizyon, beyaz eşya başta olmak üzere birçok eşyayı ve sistemleri çalışmaz hale getiren kesintileri çözmek ve olası arızaları gidermek için hizmet vermektedir. Profesyonel hizmet veren servis ekiplerimiz, deneyim ve tecrübeleri sayesinde, güvenli ve kusursuz onarım yapmaktadır.

Elektrik ustası ekibimiz, sigorta atması, sigorta yanması, kablo değişimi, kablo yanması, priz yanması başta olmak üzere ilgili tüm problemlerin çözümü için hizmet vermektedir. Son derece deneyimli olan ekibimiz, işlerini güvenle yapmakta ve en iyi malzemeleri kullanmaktadır.

Firmamız ayrıca avize takma ve led panel kurulumu gibi aydınlatma sistemleri için de destek vermektedir. Satın aldığınız avizenizi biran önce evinizin tavanında görmek istiyorsanız bizi arayabilirsiniz. Ayrıca, işyeriniz, ofisiniz, mağazanız ya da evinizin bir bölümü için nasıl bir aydınlatma kullanacağınıza karar veremiyorsanız, doğru adrestesiniz. İşinde uzman personelimiz, aydınlatma sistemi kurmak istediğiniz yere gelerek bir çalışma yaparak, buraya uygun çözümler sunmaktadır. Konumunuza göre nasıl bir aydınlatmanın daha güzel sonuç vereceği konusunda sizi bilgilendirerek, size olasılıklar sunmaktadır. Siz tercihinizi yaptığınızda da talep ettiğiniz sistemi, sizin için tedarik ederek kurmakta ve kullanıma hazır hale getirmektedir.

Firmamız hizmeti bu kadarla da sınırlı olmayıp, internet arıza servisi de bulunmaktadır. Modem kurulumu, yeni altyapı döşemesi, telefon ya da internet hattı döşeme, internet hızında kabloya bağlı yavaşlama gibi sorunların çözümü içinde bizi arayabilirsiniz.

Müşteri memnuniyetini ilke edinen firmamız, yaşamınızın aksamaması, keyfinizin kaçmaması ve hayatınızın en kısa sürede eski akışına dönmesi için 7/24 hizmet veren nöbetçi elektrikçi servisi ile de yanınızdadır. Hangi gün, hangi saat fark etmeksizin tüm sorunlarınızın çözümü için size en yakın elektrikçi olan bizi arayabilirsiniz.

Hizmet verdiğimiz mahalleler:

Gülsuyu Mahallesi, Cevizli Mahallesi, Zümrütevler Mahallesi, Küçükyalı Merkez Mahallesi, Fındıklı Mahallesi, Yalı Mahallesi, Feyzullah Mahallesi, Aydınevler Mahallesi, Altayçeşme Mahallesi, Girne Mahallesi, Bağlarbaşı Mahallesi, Gülensu Mahallesi, Esenkent Mahallesi, Altıntepe Mahallesi, Büyük Bakkalköy Mahallesi, Başıbüyük Mahallesi, İdealtepe Mahallesi, Çınar Mahallesi

Hizmet verdiğimiz AVMler:

Maltepe Park AVM

Hizmet verdiğimiz plazalar:

Niyazi Bey Plaza İş Merkezi, Karalar Plaza, Küçükvar Plaza, Demirhan Plaza, Tuna Plaza, Gold Plaza, Şengüller Plaza, Plaza 233, CarrefourSA Plaza, Ak Plaza, Cevdet Nuhoğlu Plaza, Yıldırım Plaza, Mert Plaza, Demirtaş Plaza İş Merkezi, Malte Plaza İş Merkezi, diğer iş merkezleri ve plazalar