0 532 766 67 06

Kartal Elektrikçi

7/24 Elektrikçi Hizmeti

Kartal Elektrikçi

Kartal elektrikçi, tüm elektriksel arızaların giderilmesi ve yeni elektrik altyapılarının kurulması için hizmet vermektedir. Altyapı hizmetleri telefon ve internet altyapısını da kapsamakta, haftanın her günü, günün her saati hizmet verilmektedir.

Profesyonel elektrik ustası sayesinde firmamız tüm ilçede ani elektrik kesintisi, arızalar, sigorta atması, sigorta yanması, kablo kopması ya da yanması, prizde oluşabilecek arıza gibi ilgili tüm problemlerin çözümü için hizmet vermektedir. Hangi gün ya da saat olduğu fark etmeksizin, acil durumlar için 7/24 hizmet veren servis ekiplerimiz mevcuttur.

Ayrıca yeni yapılan binaların tüm altyapı hizmetleri firmamız tarafından sağlanmaktadır. Bina alttan en üste kadar en iyi kablolarla döşenerek, altyapısı hazır hale getirilmektedir.

Firmamız tarafından sağlanan bir diğer hizmet de internet arıza servisidir. Modem kurulumu, modemlerde oluşan problemler, net hızındaki yavaşlamalar ve diğer tüm ilgili sorunların çözümü için bizi arayabilirsiniz. Ayrıca eski kablolara bağlı yavaşlamalar için de evinize ya da işyerinize yeni kablolar çekerek internet hızınızı daha güçlü hale getiriyoruz.

Bunların yanında avize takma hizmetimizde mevcuttur. Yeni aldığınız avizenizi biran önce evinizin tavanında görmek istiyorsanız hemen bizi arayabilirsiniz. Ayrıca avizenin dışında aydınlatma sistemleri için de hizmet vermekteyiz. Yeni binanız ya da restore ettiğiniz eviniz ya da ofisiniz için uygun aydınlatma sistemini sizinle beraber seçerek, tedarikini sağlayıp kullanıma hazır hale getiriyoruz.

Acil durumlar için hizmet alacağınız nöbetçi elektrikçi servisimizle de hen an ilgili tüm arıza ve sorunlarınızın giderilmesi için hizmetinizdeyiz. Tüm durumlar için size en yakın elektrikçi olarak Avrasya Elektriği tercih edebilirsiniz.

İlçede hizmet verdiğimiz mahalleler:

Esentepe Mahallesi, Kordonboyu Mahallesi, Hürriyet Mahallesi, Uğur Mumcu Mahallesi, Orhantepe Mahallesi, Gümüşpınar Mahallesi, Petrol İş Mahallesi, Orta Mahalle, Cumhuriyet Mahallesi, Çavuşoğlu Mahallesi, Cevizli Mahallesi, Karlıktepe Mahallesi, Yakacık Çarşı Mahallesi, Atalar Mahallesi, Yalı Mahallesi, Yukarı Mahalle, Topselvi Mahallesi, Yunus Mahallesi, Soğanlık Yeni Mahallesi, Yakacık Yeni Mahallesi ve diğerleri

İlçede hizmet verdiğimiz AVM’ler:

M1 AVM, Praktiker AVM, Yön AVM ve diğerleri

İlçede hizmet verdiğimiz plazalar:

Turkcell Kartal Plaza, Toyota Plaza, Monumento Kartal Plaza ve diğerleri