0 532 766 67 06

Bostancı Elektrikçi

7/24 Elektrikçi Hizmeti

Bostancı Elektrikçi

Bostancı elektrikçi, tüm semtte elektrik arıza servisi, telefon- internet altyapı döşemesi ve kablo çekme hizmeti vermektedir. Kurumsal ve profesyonel hizmet veren firmamız, nöbetçi elektrikçi servisiyle de 7/24 yanınızdadır.

Firmamız sigorta atması, sigorta yanması, kablo yanması ya da kopması, priz yanması ya da priz değişimi, kombi sigorta bağlantısı, kapı otomatı arızası gibi tüm elektriksel arızaların giderilmesi amacıyla hizmet vermektedir. Firmamız, ani kesintilere sebep olan ve yaşamı oldukça olumsuz etkileyen arızaları, bünyesinde barındırdığı deneyimli elektrik ustası aracılığıyla kusursuz ve profesyonel şekilde çözmektedir. Söz konusu bu arızalar, elektronik aletlerdeki bozulmalardan büyük çaplı yangınlara kadar büyüyebilen büyük felaketlere sebep olmaktadır. Bu yüzden bunların çözümü, hiçbir amatörlüğe mahal bırakmayacak şekilde profesyonelce yapılmalıdır. Firmamız, kurumsal kimliği ve deneyimli personelleri ile tüm arızalarınızı hızlı ve güvenilir bir şekilde gidermekte ve yaşamınızın eski haline gelmesini sağlamaktadır. Bunları yaparken de hiçbir şekilde güvenlik ilkesinden ödün vermemektedir.

Dahası firmamız, restore edilen ya da yeni yapılan binaların prizinden kapı otomatına, aydınlatmasından telefon ve internet kablo hattına kadar tüm elektrik altyapısını döşemektedir. Bunları yaparken de en iyi malzemeleri kullanarak, uzun ömürlü kullanım imkanı sağlamaktadır. Ayrıcaı firmamız, eski binaların altyapılarındaki yıpranmaları da inceleyerek talep ederseniz, internet, telefon altyapısını değiştirmekte, yeni ve modern kablo çekerek daha kaliteli ve hızlı internet kullanımınızı sağlamaktadır. Eskimiş ve yıpranmış kablolar, arızalanmalara sebep olmanın yanında, yüksek hızda internet kullanımına da engel olmaktadır. Firmamız, tüm net altyapınızı yenileyerek, hem olası arızalanmaları engellemekte, hem de yüksek hızda internet kullanımınızı sağlamaktadır.

Bunların yanında modem kurulumu gibi netle ilgili tüm sorunlarınızın çözümü için Bostancı internet arıza servisimizden yararlanabilirsiniz.

Dahası firmamız, aydınlatma alanında da hizmet vermektedir. Avize takma ya da led panel kurulumu gibi tüm aydınlatma talepleriniz için bizi arayabilirsiniz. Evinizde ya da ofisinizde nasıl bir aydınlatma yapacağınıza karar veremiyorsanız hemen bize ulaşın. Firmamızın uzman personeli, mekânınızı inceleyerek size uygun çözümler sunmaktadır. Size uygun aydınlatma çözümleri arasında tercihinizi yapabilir, tüm ofis ya da işyeri aydınlatmanızı baştan aşağı yenileyebilirsiniz.

Tüm bu hizmetlerimizden yararlanmak için tek yapmanız gereken bize ulaşmak. Gerisi, size en yakın elektrikçi olarak bizim işimiz.