0 532 766 67 06

Sırapınar Elektrikçi

7/24 Elektrikçi Hizmeti

Sırapınar Elektrikçi

Sırapınar elektrikçi,  Çekmeköy Sırapınar Köyü’ne elektrikçi ustası servis hizmeti sağlamaktadır. İnternetten telefona, avize takma ve aydınlatmadan tesisat ve pano işlemlerine kadar tüm alanlarda hizmet veren firmamız, arıza servis hizmetinin yanında kurulum ve montaj desteği de sağlamaktadır.

Sırapınar’da elektrik kesintisi problemlerinin çözümü için firmamızın elektrik arıza servisinden destek alabilirsiniz. Sigorta atması, sigorta yanması, kapı otomatı arızası, saat yanması, pano ve tesisat arızaları, priz arızaları gibi kesintilere yol açan tüm  arıza ve problemleri doğru bir şekilde tespit eden ekibimiz, kısa süre içinde gerekli onarımları yapmaktadır.

Elektrik tamirat ustası ekiplerimiz, alanında deneyimli ve uzman personellerden oluşmaktadır. Müşteri memnuniyetini ilke edinen firma misyonunu benimseyen personellerimiz, en iyi hizmeti sağlamaya çalışarak da müşterilerin taktirini kazanmaktadır. Tv montajı, tv uydu bağlantısı, uydu kurulumu, elektronik aletlerin bağlantıları ve buna benzer daha birçok alanda destek almak için Sırapınar’da elektrik ustası ekiplerimizden yararlanabilirsiniz.

Müşterilerini seven ve onların tüm elektriksel taleplerini karşılamayı hedefleyen firmamız, aydınlatma alanında da geniş hizmet ağıyla müşterilerinin yanındadır. Avize takma, avize montajı, aplik ve abajur montajı, led panel kurulumu, led lamba takma, led döşeme gibi tüm alanlarda destek almak için Sırapınar’da elektrikçiler ekiplerimizden yararlanabilirsiniz.

Çekmeköy elektrikçi olarak da anılan ekibimiz, bahçe aydınlatması, ofis aydınlatma, iş yeri aydınlatma, dış cephe aydınlatması gibi mekanların aydınlatmasını yaparken; tasarımsal görüntü oluşturmak isteyen müşterileri için de elektrik dekorasyonu ve dekoratif aydınlatma desteği sağlamaktadır.

Bunların yanında internet ve telefon alanında da müşterilerinin taleplerin karşılamak için kendini değiştiren ekibimiz, modem arızası, internet bağlantı problemleri gibi tüm internet kesintisi ve problemlerinin çözümü için internet arıza servis desteği sağlamaktadır.

Yeni yapılan ya da restore edilen tüm yapılar için de internet kurulum hizmeti veren firmamız; modem kurulumu, internet hattı çekme, telefon kablosu döşeme, kablo çekme gibi tüm kablolu altyapı desteğinin de sağlandığı internet kurulum işlemlerini yapmakta ve dairenizde interneti kullanıma hazır hale getirmektedir.

Nöbetçi Elektrikçi

Günümüz yaşam koşullarında, iş ve birey yaşamında elektriğin geldiği nokta azımsanmayacak kadar hayati ve önemlidir. Beyaz eşya, tv, bilgisayar, kombi, klima gibi 21. yy teknolojik aletleri elektrik bağlantılarıyla çalışmaktadır. Olası kesiniti ve arızalar tüm bu cihazları devre dışı bırakırken sadece birey yaşamını değil, iş yaşamını da oldukça olumsuz etkileyerek ekonomik kayıplara sebep olabilmektedir. Bundan dolayı firmamız İstanbul’da 7/24 elektrikçi hizmeti vermektedir.

İstanbul’un tüm semt ve mahallelerine acil durumlar için servis çıkaran ekibimiz, Sırapınar Köyü’ne acil elektrikçi servis hizmeti ile de burada ikamet eden müşterilerinin 7/24 hizmetindedir.