0 532 766 67 06

Beykoz Elektrikçi

7/24 Elektrikçi Hizmeti

Beykoz Elektrikçi

Beykoz elektrikçi, tüm ilçede elektrik arızalarının çözümü ve altyapı hizmetlerinin kurulumu ve iyileştirilmesi için hizmet vermektedir. Haftanın her günü, günün her saati hizmet veren firmamız, müşteri memnuniyetine odaklanmakta ve kaliteden ödün vermemektedir.

Beykoz elektrik ustası servisimiz, tüm ilçede konut ya da işyeri fark etmeksizin sigorta atması, sigorta yanması, saat değişimi, kablo kopması ya da yanması, priz problemleri gibi tüm ilgili sorunların çözümü ve arızaların giderilmesi için hizmet vermektedir. Hızlı ve güvenilir hizmet sağlayan ekiplerimiz, oldukça deneyimli personellerden oluşmaktadır.

Ani elektriksel kesintiler, yaz kış fark etmeksizin yaşamı oldukça olumsuz biçimde etkilemektedir. Bu kesintiler, kombi, buzdolabı, çamaşır makinesi, televizyon, derin dondurucu gibi cihazları kullanılmaz hale getirerek evde yaşanmaz ortam oluştururken; bilgisayar, fax cihazı, fotokopi makineleri gibi dijital cihazları da devre dışı bırakarak ciddi iş kayıplarına ve aksamalarına neden olmaktadır. Bu yüzden bu aksaklıkların en kısa sürede ve güvenilir biçimde giderilmesi gerekmektedir.

Firmamız, Beykoz’da nöbetçi elektrikçi hizmeti ile işinizin ve bireysel yaşamınız aksamasına sebep olan bu problemleri hızlı bir şekilde çözmekte, yaşamınızın en kısa sürede eski haline dönmesi için 7/24 hizmet vererek, gece yarısı ya da sabahın erken saatlerinde oluşabilecek arızaları gidermektedir.

Ayrıca firmamız, internet arıza servis hizmeti vermekte ve netle ilgili tüm sorunları çözerek oluşabilecek iş kayıplarının önüne geçmektedir. Modem kurulumu, modem değişimi, internet hızında yavaşlamalar gibi tüm ilgili sorunların çözümü için bizi arayabilirsiniz.

Yerleşimlerin ve yapıların eski olmasından kaynaklanan kabloların da eskimiş oluşu internet ve elektrik problemlerine yol açarken, bunlardan maksimum düzeyde verim alınmasına da engel olmaktadır. Firmamız, tüm eski kabloları yenileyerek, hem oluşabilecek arızaları önlemekte, hem de sağlanan hizmetten maksimum verim alınması sağlamaktadır. Ayrıca, yeni yapılan işyeri ya da konut binalarının tüm internet ve elektrik altyapı kurulumu da yine firmamız tarafından yapılmaktadır.

Firmamız hizmeti bu kadarla da sınırlı olmayıp, aydınlatma sistemleri alanında da hizmet vermektedir. Avize takma, led panel kurulumu ya da diğer aydınlatma sistemleri için bizi arayabilirsiniz. Ayrıca, evinizde ya da ofisinizde nasıl bir aydınlatma kullanacağınıza karar veremiyorsanız, firmamızın uzman personelinden destek alabilirsiniz. Talebiniz doğrultusunda uzman personelimiz mekânınızı inceleyerek size uygun aydınlatma çözümü sunmakta, tercihiniz doğrultusunda da tedarikini sağlayarak kurulumunu yapmaktadır.

Tüm hizmetlerimizden faydalanmak için tek yapmanız gereken bize ulaşmak. Sonrası, size en yakın elektrikçi olarak bizim işimiz.

 

Hizmet verdiğimiz bölgeler:

Bozhane, Akbaba, Kaynarca, Mahmutşevketpaşa, Dereseki, Çayağızı (Riva), İshaklı, Örnekköy, Kılıçlı, Poyrazköy, Acarlar, Alibahadır, Anadolufeneri, Anadoluhisarı, Anadolukavağı, Baklacı, Cumhuriyet, Çamlıbahçe, Çengeldere, Çiftlik, Çiğdem, Çubuklu, Elmalı, Fatih, Göksu, Göllü, Görele, Göztepe, Gümüşsuyu, İncirköy, Kanlıca, Kavacık, Merkez, Ortaçeşme, Öğümce, Paşabahçe, Paşamandıra, Polonezköy, Rüzgarlıbahçe, Soğuksu,Tokatköy, Yalıköy, Yavuzselim, Yenimahalle, Zerzevatçı ve diğerleri

Hizmet verdiğimiz AVMler:

Acr Loft, Asya Avm, Mega Avm ve diğerleri

Hizmet verdiğimiz plazalar:

Sütlüoğlu Plaza, Salon Talia, Acarlar Plaza, Smart Plaza, Gürsel Plaza, Pan Plaza, Keçeli Plaza, Beşler Plaza, Martı Plaza, Boğaziçi Plaza ve diğerleri