0 532 766 67 06

VİAPORT ELEKTRİKÇİ

7/24 Elektrikçi Hizmeti

VİAPORT ELEKTRİKÇİ

Viaport elektrikçi, Pendik Kurtköy’de bulunan Viaport AVM’ye elektrik ustası servis hizmeti vermektedir. Söz konusu alışveriş merkezinde çalışıyorsanız ya da burada bir iş yerine sahipseniz, yaşadığınız elektrik problemleri için firmamızı arayarak avm elektrikçiliği alanında destek alabilirsiniz.

Elektrik ustası ekiplerimiz, alanında uzman ve deneyimli personellerden oluşmaktadır. Müşteri memnuniyetini hedefleyen ve güvenliği ilke edinen firma misyonunu içselleştiren servis ustalarımız ihtiyacınız olduğu her an yanınızdadır.

Viaport’ta elektrik kesintisi problemleri, hızlı ve doğru bir biçimde çözüme ulaştırılması gereken sorunlardır. Firmamız bu problemler için Kurtköy Viaport’a elektrik arıza servisi vermektedir. Firmamız sigorta atması, sigorta yanması, otomatik kapı arızaları, pano ve tesisat problemleri başta olmak üzere ilgili tüm problemleri çözüme ulaştırmakta ve oluşan aksaklıkları gidermektedir.

Elektrik tamiratının ne kadar riskli bir iş olduğunu ve küçücük ihmalleri dahi kaldıramayacağının bilincinde olan ekiplerimiz, süreç boyunca hiçbir amatörlüğe yer vermemektedir. Ayrıca Kurtköy elektrikçi olarak da faaliyet gösteren ekibimiz, hiçbir arıza ya da sorun yaşanmaksızın dilerseniz tesisatınızın, panonuzun ve diğer tüm sistemlerinizin kontrollerini yaparak gerekli bakım ve onarımlarını yapmaktadır. Böylece olası arıza ve sorunlar önceden tespit edilmekte ve gerekli elektrik tesisatı bakım ve onarımı yapılmaktadır.

Pendik elektrikçi firmaları arasında yer alan ekibimiz, elektriğin yanında internet, telefon ve aydınlatma dallarında da hizmet vermektedir. Bu alanlarda kurulum ve montaj hizmetlerine ek olarak arıza servis desteği de sağlamaktadır.

Çalıştığı alanda müşterilerinin tüm ihtiyaçların karşılamayı hedefleyen firmamız, avize takma, avize montajı, aplik ve abajur montajı, avize yeri değiştirme, led lamba takma, led panel kurulum, led döşeme başta olmak üzere aydınlatmanın tüm alanlarında siz değerli müşterilerimiz için hizmet vermektedir.

Mağaza aydınlatma, vitrin aydınlatma, ofis ve iş yeri aydınlatması da yapan ekiplerimizi, Viaportta mağaza ve vitrin aydınlatma ihtiyaçlarınız için arayabilirsiniz.

Elektrik dekorasyonu ve dekoratif aydınlatma da firmamızın alışveriş merkezi ve içinde yer alan mekânlar için verdiği diğer bir aydınlatma desteğidir. İşyerinizi, ofisinizi, cafenizi, restaurantınızı ya da herhangi bir mekânınızı hoş bir konsepte tasarlamak için ihtiyacınız olan dekoratif aydınlatma ve elektrik dekorasyonu ihtiyaçlarınız için firmamızı arayabilirsiniz.

Bunlara ek olarak mağaza aydınlatma problemleri, tabela ışığı yanmaması, vitrin aydınlatma sorunları ve diğer tüm Viaport’ta aydınlatma sorunları için firmamızla iletişe geçebilirsiniz.

Viaport İnternet Arıza

Viaport’ta internet problemleri için de firmamız, internet arıza servis hizmeti vermektedir. İnternet bağlantı problemleri, internet hız sorunları, modem arızaları ve diğer tüm internet arızaları için servisimizden destek alabilirsiniz. Buna ek olarak telefon arıza servis desteği de sağlayan ekiplerimizi, lokal telefonunuzda oluşan ve bağlantınızı devre dışı bırakan telefon arızaları için arayabilirsiniz.

İnternet kurulumu için gerekli olan modem kurulumu, internet hattı çekme, telefon hattı çekme, kablo çekme işlemleri, kablo kanalı oluşturma gibi Viaport’un tamamının ya da içinde yer alan iş yerinin internet bağlantısı ve kurulumları için firmamızdan destek alabilirsiniz.

Viaport’a acil elektrikçi

7/24 elektrikçilik hizmeti veren firmamız, alışveriş merkezinde yaşanan ani kesinti ve arızalar için 7/24 çalışan servis ekipleriyle hizmetinizdedir. Siz de Viaport’a acil elektrikçi ustası arıyorsanız hemen bizimle iletişime geçebilir ve güvenilir hizmetin rahatlığını yaşayabilirsiniz.