0 532 766 67 06

PALLADIUM ELEKTRİKÇİ

7/24 Elektrikçi Hizmeti

PALLADIUM ELEKTRİKÇİ

Palladium elektrikçi, alışveriş merkezi için profesyonel elektrikçilik hizmeti vermektedir. Elektrik arıza servisi, internet arıza, telefon arıza ve aydınlatma problemleri başta olmak üzere elektriksel arıza ve problemlerin çözümü için hizmet veren firmamız; internet kurulumu ve aydınlatma hizmetleri başta olmak üzere kurulum ve montaj alanlarında da müşterilerine destek vermektedir.

Palladium elektrik arıza servisi ile firmamız, alışveriş merkezinde meydana gelen elektrik problemlerini çözüme ulaştırmaktadır. Sigorta atması, sigorta yanması, otomatik kapı arızası, tesisat ve pano problemleri başta olmak üzere Paladium’da elektrik kesintisi problemlerinin çözümü için firmamızdan destek alabilirsiniz.

Elektrik tamiratı alanında uzmanlaşan firmamız, Barbaros Palladium elektrik tamirat ustası servisiyle bu mekânlarda oluşan problemler için de profesyonel çözümler sunmaktadır. Profesyonel ve kurumsal hizmet veren firmamız müşteri memnuniyetine odaklanmakta ve güvenlik ilkesini asla ihmal etmemektedir.

Led Panel Kurulumu ve Aydınlatma Hizmetleri

AVM elektrikçiliği alanında uzmanlaşan firmamız, bu alanda oluşan müşterilerinin farklı talep ve ihtiyaçları için çözümler üretmektedir. Alışveriş merkezlerinin ürün satışı odaklı mağazaların yerleşkesi oluşu, bu alanlarda aydınlatma başta olmak üzere farklı ihtiyaç ve tasarımları beraberinde getirmektedir.

Elektrikçilik alanında müşterilerinin tüm taleplerini karşılamayı hedefleyen firmamız, aydınlatma alanında da hizmet yelpazesini geniş tutmuş ve kaliteli hizmetten de ödün vermemiştir.

Avize takma, avize montajı, aplik ve abajur montajı, avize yeri değiştirme, led panel kurulumu, led lamba takma, tabela aydınlatması, led döşeme başta olmak üzere tüm aydınlatma sistemlerinde hizmet veren firmamız, elektrik dekorasyonu ve dekoratif aydınlatma alanlarında da müşterilerine destek vermektedir. Palladium AVM’de elektrik dekorasyonu ustası ya da dekoratif aydınlatma hizmetleri talebiniz varsa hemen firmamızla iletişime geçebilirsiniz.

Bunların yanında mağaza ve vitrin aydınlatması da yapan ekiplerimizden, tüm mağaza aydınlatma ve vitrin aydınlatma talepleriniz için destek alabilirsiniz.

Kurulum ve montaj hizmetlerine ek olarak arıza ve problemlerin çözümü için de destek veren firmamız, aydınlatma arıza Palladium servisiyle mağaza, tabela ve vitrin aydınlatma problemleri başta olmak üzere oluşan tüm problemleri çözüme ulaştırmakta ve gerekli bakım ve kontrolleri yaparak tekrar yaşanmasının önüne geçmektedir.

İnternet Kurulumu ve İnternet Arıza Servisi

İnternet arıza servisi ile firmamız, Palladium’da internet problemi ve arızalarını çözüme ulaştırmak için hizmet vermektedir. İnternet bağlantı problemleri, net hızı problemleri, internet yavaşlaması, modem arızaları başta olmak üzere ilgili tüm problemlerin çözümü için firmamızı arayarak servisimizden destek alabilirsiniz. Telefon arıza servis hizmeti de veren firmamız, lokal telefonlarda oluşan tüm problemlerin çözümü için 7/24 hizmetinizdedir.

İnternet kurulum hizmeti, firmamızın alışveriş merkezi için vermiş olduğu diğer bir profesyonel hizmettir. Tüm avmnin ya da içinde yer alan mağaza, cafe, restaurant gibi işyerlerinin internet kurulumu, modem kurulumu, internet hattı çekme ve telefon hattı döşeme işlemleri firmamızca yapılmakta ve sonunda modem de kurularak internet kullanıma hazır hale getirilmektedir.

Acil Elektrikçi Palladium

Firmamız yaptığı işi sevmekte ve müşterilerini önemsemektedir. İhtiyaçları olduğu her an, her yerde ve her durumda müşterilerinin yanında olmayı hedeflemekte ve onların sektördeki tüm taleplerini karşılamayı istemektedir. Bundan dolayı da acil durumlar için acil elektrikçi servis hizmetini devreye sokmuştur.

Paladdium’a acil elektrikçi ya da Palladium civarında elektrikçi ustası arıyorsanız hemen firmamızla iletişime geçerek güvenilir ve kaliteli hizmetin keyfini yaşayın.