0 532 766 67 06

Optimum Elektrikçi

7/24 Elektrikçi Hizmeti

Optimum elektrikçi, Ataşehir Yeni Sahra’da bulunan alışveriş merkezine elektrikçilik hizmeti vermektedir. Profesyonel ve kurumsal hizmet veren firmamız, Yeni Sahra Optimum elektrikçi ustası hizmetiyle 7/24 hizmetinizdedir.

Elektrik arıza servisi, firmamızın vermiş olduğu profesyonel servis hizmetlerinden biridir. Sigorta atması, sigorta yanması, otomatik kapı arızası, kablo arızaları, priz arızaları, elektrik tesisatı problemleri ve pano arızaları gibi kesintilere sebep olan tüm arıza ve problemlerin çözümü için firmamızı arayarak, Optimum elektrik arıza servis hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

Alanında deneyimli ve uzman elektrikçilerle çalışan firmamız, alışveriş merkezinde yer alan tüm iş yerleri için 7/24 hizmet vermektedir. Optimum elektrik kesintisi problemleri başta olmak üzere, iş yaşamını aksatan tüm problemler için firmamızdan destek alabilirsiniz.

Alışveriş merkezleri, müşteri ve satış trafiğinin yoğun yaşandığı mekânlardır. Bu mekânlarda oluşabilecek aksaklıklar büyük ekonomik kayıplara neden olabilmektedir. Bundan dolayı oluşan bu problemler hızlı ve doğru biçimde giderilmeli ve gerekli kontroller yapılarak tekrar yaşanmasının önüne geçilmelidir.

Uzman elektrik ustası ekipleriyle firmamız, oluşan tüm problemleri detaylı bir şekilde incelerek tespit etmekte ve sonrasında gerekli bakım ve onarımları yapmaktadır. Elektrik tamiratı ustası Optimum servis ekiplerimizle tüm problemlerinizi çözüme ulaştırabilir ve yaşamınıza kaldığınız yerden devam edebilirsiniz.

Elektrikçi Optimum olarak firmamız, hizmet verdiği sektörde müşterilerinin tüm ihtiyaçlarını karşılamayı hedeflemektedir. Bundan dolayı firmamızın hizmet yelpazesi geniş tutulmuş, güvenlik ilkesi de en temel prensip olarak kabul edilmiştir. Firmamızın vermiş olduğu hizmetler aydınlatmadan internete, telefondan elektriğe kadar uzanmakta ve tüm süreç boyunca güvenlik en üst seviyede tutulmaktadır. Siz de Yeni Sahra Optimum civarında elektrikçi ustası arıyorsanız firmamızı arayabilirsiniz.

 

Aydınlatma Hizmetleri

AVM elektrikçisi olarak faaliyet gösteren firmamız, aydınlatmanın her alanında müşterilerine destek vermektedir. Özellikle alışveriş merkezi elektrikçiliği alanına yoğunlaşan ekibimiz, bu alanda da müşterilerinin farklı taleplerini karşılamaya yönelik olarak kendini geliştirmiş ve hizmet yelpazesini genişletmiştir.

 

Mağaza Aydınlatma

Firmamız Optimum Outlet alışveriş merkezinde buluna tüm mağazaların aydınlatmasını yapmaktadır.  Müşterilerin talepleri alındıktan sonra gerekli ürünlerin tedariki firmamızca yapılmakta ve aydınlatma sistemi kurularak kullanıma hazır hale getirilmektedir.

Vitrin aydınlatma hizmeti de mağaza aydınlatma hizmetlerinin yanında verilmektedir. Tüm iş yerlerinin ve mağazaların vitrinleri firmamız tarafından aydınlatılmakta ve sergiye hazır hale getirilmektedir.

 

Avize Takma ve Led Aydınlatma

Avize montajı, avize takma, avize yeri değiştirme, led panel kurulumu, led döşeme, aplik ve abajur montajı gibi tüm alanlarda destek veren firmamızı, tüm led aydınlatma talepleriniz için arayabilirsiniz.

Bunların yanında elektrik dekorasyonu da yapan ekiplerimiz, alışveriş merkezlerinin ve içlerinde yer alan tüm iş yerlerinin dekoratif aydınlatma işlerini yapmakta ve hoş tasarımlar oluşturmaktadır. Elektrik dekorasyonu ve dekoratif aydınlatma hizmetlerimizden yaralanmak istiyorsanız firmamızla iletişime geçerek taleplerini bize iletebilirsiniz.

Firmamızın aydınlatma alanındaki hizmetleri sadece kurulum hizmetleriyle de sınırlı değildir. Ekibimiz, aydınlatmalarda oluşan arıza ve problemlerin çözümü için de destek vermektedir. Optimum mağaza ve iş yerlerinde oluşan tabela ışığı problemleri, vitrin aydınlatma arıza ve problemleri, mağaza aydınlatma problemleri için firmamızdan destek alabilirsiniz.

 

Optimum İnternet Kurulumu

İnternet kurulum hizmeti, telefon hattı kurulumu, modem kurulumu, internet hattı çekme, telefon hattı çekme ve kablo çekme, sıva üstü kablo kanalı oluşturma gibi tüm alanlarda profesyonel hizmet veren firmamızı arayarak taleplerinizi bize iletebilirsiniz.

İnternet arıza ve telefon arıza servis hizmeti de veren firmamızı, modem arızaları, internet bağlantı problemleri, internet hız problemleri gibi tüm sorunların çözümü için arayabilir ve Optimum’da internet arıza problemlerini çözüme ulaştırabilirsiniz.

 

Acil Elektrikçi Optimum

Beklenmedik bir anda tüm sisteminizi devre dışı bırakan bir problem olduysa, firmamızın acil durumlar için verdiği Optimum’a acil elektrikçi servis hizmetinden yararlanabilirsiniz. En iyi İstanbul elektrikçi firmaları arasında yer alan ekibimiz, ihtiyacınız olduğu her an, her yerde hizmetinizdedir. Siz de Optimum civarında elektrik ustası arıyorsanız hemen bizimle iletişime geçebilir ve güvenilir hizmetin rahatlığını yaşayabilirsiniz.