0 532 766 67 06

Novada Elektrikçi

7/24 Elektrikçi Hizmeti

Novada elektrikçi, Ataşehir Küçükbakkalköy’de bulunan Novada AVM’ye elektrikçi ustası ve elektrik arıza servis hizmeti sağlamaktadır. Profesyonel ve güvenilir hizmet veren firmamız Novada’ya acil elektrikçi servisiyle 7/24 hizmetinizdedir.

Elektrik arıza servisi ile firmamız, sigorta atması, sigorta yanması, otomatik kapı arızaları, elektrik tesisatı ve pano arızaları, priz problemleri, kablo sorunları başta olmak üzere kesintilere sebep olan arıza ve sorunları hızlı bir şekilde tespit etmekte ve güvenli bir şekilde çözüme ulaştırmaktadır. Novada AVM’de elektrik kesintisi problemlerinin çözümü için firmamızı arayabilir ve servis hizmetimizden yardım alabilirsiniz.

Elektrik tamiratı alanında uzmanlaşan ekiplerimiz, kablo kanalı oluşturma, priz ve kablo saklama, iş güvenlik yasasına uygun priz değiştirme, tv montajı, tv uydu bağlantısı, uydu kurulumu, elektronik aletlerin elektrik bağlantıları gibi tüm kablolu bağlantı taleplerinizi karşılamakta ve sizin için dilediğiniz cihazı kullanıma hazır hale getirmektedir. Novada’ya elektrik tamirat ustası arıyorsanız hemen firmamızla iletişime geçebilirsiniz.

Küçükbakkalköy elektrikçi Ataşehir olarak da faaliyet gösteren firmamız, alışveriş merkezlerinin farklı yapılaşmasından doğan farklı ihtiyaç ve taleplerine uygun olarak hizmet yelpazesini genişletmiş ve şekillendirmiştir. Bu bağlamda firmamız mağaza aydınlatma ve vitrin aydınlatma hizmetleri vermektedir. Sizin de Novada AVM’de mağaza ya vitrininiz varsa ve aydınlatmasını yapmak istiyorsanız, firmamızın mağaza aydınlatma ve vitrin aydınlatma hizmetlerinden yararlanabilirsiniz.

Dahası, alışveriş merkezlerinde yer alan cafe, restaurant, iş yeri ve ofislerinde aydınlatmasını sağlayan ekiplerimiz, led panel kurulumu, led lamba takma, zemin led döşeme, bina dış cephe aydınlatması, avize takma ve avize montajı, avize yeri değiştirme, aplik ve abajur montajı hizmetleri vermektedir.

Ayrıca ekibimiz aydınlatma alanında sadece montaj ve kurulum hizmetleri vermemektedir. Bunlara ek olarak aydınlatma sorunlarının çözümü için de servis desteği sağlamaktadır. Mağaza ve vitrin aydınlatma problemleri, tabela ışığı yanmaması gibi aydınlatmalarınızda oluşan sorunların çözümü için bizden yardım alabilirsiniz.

İnternet Arıza Servisi

İnternet arıza servisi ve telefon arıza servisi ile firmamız, internet kullanımını ve telefon kullanımını engelleyen sorunları çözüme ulaştırmaktadır. İnternet bağlantı problemleri, modem arızaları, internet yavaşlama sorunları başta olmak üzere Novada’da internet problemlerinin çözümü için bizi arayabilirsiniz.

Ayrıca firmamız internet kurulum hizmeti de sağlamaktadır. İnternet hattı çekme, telefon hattı çekme, kablo çekme işlemleri, modem kurulumu işlemlerinin de dâhil olduğu tüm mağaza, iş yeri, ofis ve tümden alışveriş merkezinin internet kurulum işlemleri için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Novada AVM’ye elektrik ustası

Ataşehir Novada civarında elektrikçi ustası arıyorsanız, hiç tereddüt etmeden bizimle iletişime geçebilirsiniz. Kurumsal ve profesyonel servis hizmeti veren firmamız, avm elektrikçiliği alanında en iyi İstanbul elektrikçi firmaları arasında yer almaktadır.