0 532 766 67 06

NEOMARIN ELEKTRİKÇİ

7/24 Elektrikçi Hizmeti

NEOMARIN ELEKTRİKÇİ

Neomarin elektrikçi, profesyonel elektrikçilik hizmeti veren firmamızın alışveriş merkezi için vermiş olduğu kurumsal servis hizmetidir. Alanında uzman ve deneyimli elektrik ustası personellerinden oluşan ekip kadrolarıyla firmamız, 7/24 hizmetinizdedir. Siz de Maltepe Kaynarca Neomarin AVM’ye elektrikçi ustası arıyorsanız firmamızla iletişime geçebilirsiniz.

Elektrik arıza servisi, firmamızın kurumsal servis hizmetlerinin başında gelmektedir. Sigorta atması, sigorta yanması, elektrik tesisatı ve pano arızaları başta olmak üzere kesintilere sebep olan tüm arıza ve problemler uzman ekiplerimizce çözüme ulaştırılmaktadır. Müşteri memnuniyetini ilke edinen ve kaliteli hizmetten ödün vermeyen firmamız, elektrik tamiratı alanında siz değerli müşterilerine 7/24 hizmet vermektedir.

Neomarin AVM’de elektrik kesintisi problemleriniz için alışveriş merkezine elektrik tamirat ustası hizmeti veren firmamızı ihtiyacınız olduğu her an arayabilirsiniz.

Maltepe elektrikçi Kaynarca Mahallesi servisine de çıkan firmamız alışveriş merkezleri ve diğer alanlar için de internet, telefon, aydınlatma alanlarında kurulum ve montaj hizmetleri vermektedir. Avize takma, avize montajı, aplik ve abajur montajı, avize yeri değiştirme, led panel kurulumu, led döşeme, led lamba takma gibi alanlarda hizmet almak için firmamızla iletişime geçebilirsiniz.

Mağaza Aydınlatma ve Vitrin Aydınlatma Hizmetleri

AVM elektrikçiliği alanında müşterilerinin tüm ihtiyaç ve taleplerini karşılamayı hedefleyen firmamız, mağaza aydınlatma ve vitrin aydınlatma hizmetleri vermektedir. Alışveriş merkezinde yer alan tüm mağazaların, vitrinlerin, ofislerin ve diğer tüm iş yerlerinin aydınlatması için ekiplerimizden destek alabilirsiniz.

Elektrik dekorasyonu ve dekoratif aydınlatma, firmamızın Neomarin için vermiş olduğu diğer bir aydınlatma hizmetidir. İş yerleri ve mağazaların görünümünü şık hale getirmek, mekana uygun konsepti yakalamak için ekiplerimizden dekoratif aydınlatma ve elektrik dekorasyonu desteği alabilirsiniz.

Firmamız, aydınlatma hizmetlerinde sadece kurulum ve montaj desteği vermemektedir. Bunlara ek olarak arıza ve problemlerin çözümü için de aydınlatma arıza servis desteği ile 7/24 hizmetinizdedir. Mağaza aydınlatma problemleri, vitrin aydınlatma problemleri, tabela ışığı arızası gibi tüm alanlarda ekiplerimizden destek alabilirsiniz.

Neomarin AVM’ye İnternet Arıza Servisi

İnternet arıza ve telefon arıza servis hizmetleri, firmamızın vermiş olduğu diğer bir kurumsal servis desteğidir. Neomarin AVM’de internet problemi, modem arızaları, internet bağlantı problemleri, internet hız problemleri ve yavaşlama gibi sorunların çözümü için servisimizden destek alabilirsiniz.

İnternet kurulum ve telefon hattı kurulumu desteği de veren firmamız, alışveriş merkezinde yer alan tüm mağaza, ofis ve iş yerleri için internet hattı kurulumu, telefon kablosu döşeme, kablo çekme, kablo kanalı oluşturma gibi tüm kablolu altyapıların kurulumu için hizmet vermektedir.
Neomarin’e acil elektrikçi

Alışveriş merkezlerinin yoğun iş temposu, bu alanlara servis hizmeti veren firmamızın da iş yapısını şekillendirmesine sebep olmuştur. Firmamız 7/24 elektrikçi hizmetiyle ihtiyacı olduğu her an, her yerde ve her durumda müşterilerinin yanında olmayı hedeflemektedir. Siz de Neomarin civarında elektrikçi ustası arıyorsanız hemen firmamızla iletişime geçebilir ve güvenilir hizmetin tadını çıkarabilirsiniz.