0 532 766 67 06

KOZZY ELEKTRİKÇİ

7/24 Elektrikçi Hizmeti

KOZZY ELEKTRİKÇİ

Kozzy elektrikçi, Kadıköy Kozyatağı Kozzy Alışveriş ve Kültür Merkezi’ne elektrikçi ustası hizmeti vermektedir. Kurulumdan montaj hizmetlerine, arıza servis desteğinden bakım ve onarım hizmetlerine kadar tüm alanlarda firmamızı arayarak servis desteği alabilirsiniz.

Elektrik arıza servisi, firmamızın kurumsal servis hizmetlerinin başında gelmektedir. Kozyatağı Kozzy’de elektrik kesintisi problemlerinin çözümü, arızaların giderilmesi ve oluşan aksaklığın hızlı bir şekilde sonuca ulaştırılması için servisimizden destek alabilirsiniz.

Sigorta atması, sigorta yanması, otomatik kapı arızaları, pano ve tesisat arızaları başta olmak üzere kesintilere sebep olan tüm arızalar için Kozzy’e elektrik arıza servisi hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

Servis ekiplerimiz alanında deneyimli ve uzman elektrik ustası personellerinden oluşmaktadır. Ustalarımız yaptığı her işte güvenliği en üst seviyede tutmakta ve müşteri memnuniyetini hedefleyerek süreci yönetmektedir. AVM elektrik tamiratı alanında lider olmayı hedefleyen firmamızdan, dilediğiniz her an her saatte servis desteği alabilirsiniz.

Avize takma, avize montajı, aplik ve abajur montajı, avize yeri değiştirme, led panel kurulumu, zemin led döşeme, led aydınlatma hizmetleri başta olmak üzere aydınlatmanın her alanında hizmet veren firmamızı, Kadıköy Kozzy’e elektrik tamirat ustası talepleriniz için arayabilirsiniz.

Mağaza ve İşyeri Aydınlatma

Mağaza aydınlatma, vitrin aydınlatma, ofis ve işyeri aydınlatma firmamızın aydınlatma alanındaki hizmetlerinin başında gelmektedir. Ekiplerimiz Kozzy Alışveriş ve Kültür Merkezi’nde yer alan mağaza, iş yeri, ofis ve vitrinlerin aydınlatmasını yapmaktadır.

Ayrıca elektrik dekorasyonu ve dekoratif aydınlatma desteği de veren ekiplerimiz, aydınlatma problemleri için de servis hizmeti vermektedir. Vitrin aydınlatma problemleri, mağaza aydınlatma problemleri, tabela ışığı yanmaması gibi aydınlatma alanındaki tüm sorunlarınız için bizden destek alabilirsiniz.

Kozzy İnternet Arıza

İnternet arıza servisi ve telefon arıza servisleri ile firmamız, Kozzy AVM’de internet problemlerini ve arızalarını çözüme ulaştırıyor. İnternet bağlantı problemleri, internet hız problemleri, modem arızaları gibi internetinizi ve telefonunuzu kullanmayı engelleyen tüm problemlerin çözümü için bizi arayabilirsiniz.

İnternet kurulumu ve telefon hattı kurulum da yine firma personellerimizce verilen servis desteklerindendir. İşyeri, ofis, mağaza, cafe, restaurant ya da diğer tüm mekânların internet kurulumları, modem kurulumları, kablo çekme işlemleri, kablo kanalı oluşturma işlemleri için Kozyatağı elektrikçi Kadıköy firmamızla iletişime geçebilirsiniz.

Kozzy AVM’ye acil elektrikçi

Acil durumlarda, zor anlarda firmamızın acil elektrikçi servis hizmetinden yararlanabilirsiniz. Kaliteli ve güvenilir hizmetiyle Kozyatağı Kozzy civarında elektrikçi ustası arıyorsanız firmamızla iletişime geçin.