0 532 766 67 06

CAPİTOL ELEKTRİKÇİ

7/24 Elektrikçi Hizmeti

CAPİTOL ELEKTRİKÇİ

Capitol elektrikçi, Üsküdar Altunizade’de bulunan Capitol AVM’ye elektrikçi ustası servis hizmeti vermektedir. AVM elektrikçiliğinin her alanında hizmet veren firmamız, haftanın her günü günün her saati servise çıkan Capitol’a acil elektrikçi servis ekipleriyle ihtiyacınız olduğu her an, her durumda yanınızdadır.

Elektrik arıza servisi ile firmamız sigorta atması, sigorta yanması, otomatik kapı arızaları, kablo problemleri, tesisat ve pano arızaları başta olmak üzere elektrik kesintisi ve arızasına sebep olan tüm problemleri doğru bir şekilde tespit etmekte ve hızlı bir şekilde çözüme ulaştırmaktadır.

Alanında deneyimli ve uzman personellerden oluşan ekip kadrolarıyla firmamız Capitol’de elektrik kesintisi problemlerine profesyonel çözümler sunmaktadır. Talebinizi bize ilettiğinizde ekiplerimiz hızlı bir şekilde mekanınıza gelerek sorunlu alanı incelemekte, gerekli tedbirleri alarak bakım ve onarımları yapmaktadır.

Arıza hizmetinin ötesinde elektrik tesisatı bakım ve onarımları talebiniz üzerine firmamızca belli periyotlarda yapılmakta ve olası arıza ve problemlerin oluşmadan önüne geçilmektedir. Böylece büyük bir ticaret mekânı olan alışveriş merkezinde oluşabilecek aksaklıklar önlenmekte ve firmaların ekonomik kayıplarının önüne geçilmektedir.

Elektrikçi Üsküdar olarak da hizmet veren firmamız arıza servis hizmetinin yanında kurulum ve montaj desteği de vermektedir. İnternet kurulumu ve telefon hattı kurulumu, aydınlatma sistemleri kurulumları, avm elektrik tesisat ve pano kurulumları başta olmak üzere ilgili tüm alanlarda destek almak için firmamızla iletişime geçebilirsiniz.

Mağaza ve Vitrin Aydınlatma

Capitol’de mağaza aydınlatma ve vitrin aydınlatma ihtiyacınız için firmamızı arayabilirsiniz. Ekiplerimiz alışveriş merkezlerinin en temel unsurları olan mağaza ve vitrinlerin dilediğiniz şekilde aydınlatmasını yapmaktadır.

Dahası dekoratif aydınlatma ve elektrik dekorasyonu desteği de veren ekiplerimizi, iş yerinizin tasarımını oluşturmak için kullanmak istediğiniz nesnelerin dekoratif aydınlatmaları ve elektrik dekorasyonları için arayabilirsiniz.

Led aydınlatma, led panel kurulumu, iş yeri led döşeme, avize takma, avize montajı ve avize yeri değiştirme, aplik ve abajur montajı alanlarında da destek veren firmamız, 7/24 çalışan aydınlatma arıza servis desteğiyle de yanınızdadır

Capitol’de mağaza aydınlatma problemleri, vitrin aydınlatma sorunları, iş yeri aydınlatma problemleri, tabela ışığı yanmaması problemi gibi tüm sorunların çözümü için firmamızı arayarak servisimizden destek alabilirsiniz.

İşyeri İnternet Kurulumu

Elektrikçi Capitol olarak hizmet veren firmamız, internet kurulumu, telefon hattı kurulumu, internet hattı çekme ve modem kurulumu desteği de vermektedir. Ayrıca internet arıza servis desteği de veren firmamızı, Capitol’de internet problemi, internet arızası, modem arızası, internet bağlantı problemleri ve telefon arızaları için arayabilirsiniz.

Capitol’e acil elektrikçi ustası

Müşteri memnuniyetini ilke edinen ve faaliyet yürüttüğü alanda müşterilerinin tüm ihtiyaçlarını karşılamayı hedefleyen firmamız, acil durumlarda da müşterilerinin zor durumda kalmaması için 7/24 nöbetçi elektrikçi hizmeti vermektedir. Siz de Capitol civarında elektrikçi ustası arıyorsanız hemen firmamızla iletişime geçerek talebinizi bize iletebilirsiniz.