0 532 766 67 06

BUYAKA ELEKTRİKÇİ

7/24 Elektrikçi Hizmeti

BUYAKA ELEKTRİKÇİ

Buyaka elektrikçi, Ümraniye Fatih Sultan Mehmet’te bulunan Buyaka AVM’ye elektrik ustası servis hizmeti vsağlamaktadır. Firmamız, müşteri memnuniyetini ilke edinmiş ve faaliyet gösterdiği alanda müşterilerinin tüm ihtiyaç ve taleplerini karşılamayı hedeflemiştir. Müşterilerinin her an, her durumda yanında olmayı isteyen ekibimiz, Buyaka’ya acil elektrikçi servis hizmetiyle 7/24 müşterilerinin yanındadır.

Elektrik tamiratının ne kadar zor ve riskli bir alan olduğunun bilincinde olan elektrikçi Ümraniye olarak firmamız, alanında deneyimli ve uzman elektrik ustalarıyla çalışmaktadır. Kurumsal ve profesyonel servis desteği sağlayan ekibimiz, süreç boyunca güvenliği en üst seviyede tutmakta ve hiçbir amatörlüğe yer vermemektedir.

Elektrik arıza servisi firmamızın kurumsal servis hizmetlerinin başında gelmektedir. Buyaka avm’de elektrik kesintisi problemlerinin çözümü için arıza servis desteği sağlayan ekibimiz, sorunları hızlı bir şekilde tespit etmekte ve gerekli bakım ve onarımları yaparak oluşan aksaklıkları gidermektedir.
Ümraniye Fatih Sultan Mehmet elektrikçi olarak da faaliyet gösteren firmamız, aydınlatmadan internet ve telefona, kurulum ve montaj hizmetlerinden arıza servis desteklerine kadar ihtiyaç duyulabilen her alanda müşterileri için servis hizmeti sağlamaktadır.

İnternet kurulum ve telefon hattı kurulum desteği ile alışveriş merkezinde yer alan mağaza, iş yeri, ofis, cafe, restaurant gibi tüm yapıların internet kurulumları ve telefon kurulumları yapılmaktadır. Modem kurulumu, internet hattı çekme, telefon hattı döşeme, kablo çekme işlemlerinin de dâhil olduğu tüm süreç, internet altyapı iyileştirme işlemleri için de geçerlidir.

İnternet arıza ve telefon arıza servis destekleriyle de firmamız, iş yerinde oluşan internet aksaklıklarını gidermektedir. Modem arızaları, telefon arızaları, internet bağlantı problemleri başta olmak üzere tüm Buyaka’da internet problemleri için bizi arayabilirsiniz.

Aydınlatma Hizmetleri

AVM elektrikçiliği alanında uzmanlaşan firmamız, avize takma ve avize montajı, aplik ve abajur montajı, led panel kurulumu, led lamba takma, led döşeme gibi tüm aydınlatma sistemlerinin kurulum ve değişimleri için destek vermektedir.

Mağaza aydınlatma ve vitrin aydınlatma hizmetleri de veren ekiplerimizi, Buyada’daki mağaza aydınlatma ve vitrin aydınlatma talepleriniz için arayabilirsiniz.

Faaliyet gösterdiği alanda müşterilerinin tüm taleplerini karşılamayı hedefleyen firmamız, elektrik dekorasyonu ve dekoratif aydınlatma hizmetleri de vermektedir. İş yerinizin, ofisinizin ya da mağazanızın tüm dekoratif aydınlatmaları ve elektrik dekorasyonu işlemleri için firmamızla iletişime geçebilirsiniz.

Dahası firmamız aydınlatma problemlerinin çözümü için de destek vermektedir. Mağaza ve vitrin aydınlatma problemleri, tabela ışığı yanmaması gibi tüm aydınlatma sorunlarınızın çözümü için bizden destek alabilirsiniz.

Buyaka AVM’ye Elektrikçi Ustası

Alışveriş merkezinde oluşan tüm aksaklıkların giderilmesi için Buyaka civarında elektrikçi ustası arıyorsanız hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz. Firmamız, uzman elektrik ustaları, geniş servis ekipleriyle 7/24 hizmetinizdedir.