0 532 766 67 06

Mevlana Elektrikçi

7/24 Elektrikçi Hizmeti

Mevlana Mahallesi Elektrikçi

Ataşehir Mevlana elektrikçi, tüm mahallede elektriksel arızaların giderilmesi ve taleplerin karşılanması için hizmet vermektedir. Avize takma, led aydınlatma, internet kurulumu, kablo çekme, sigorta atması ya da sigorta değişimi gibi ilgili tüm sorunların çözümü için bizi arayabilirsiniz.

Firmamız, Ataşehir elektrik ustası servisi dâhilinde Mevlana Mahallesi’nin de ilgili tüm taleplerini karşılamak için hizmet vermektedir. Sigorta atması, sigorta yanması, elektrik saati değişimi gibi ani kesintilere yol açan tüm arızalarınız için bizi arayabilirsiniz.

Ayrıca firmamız, internet arıza servis hizmeti de sunmaktadır. Modem kurulumu, internet hattı ya da telefon kablo hattı çekme işlemleri için bizden destek alabilirsiniz. Dahası firmamız, eskiyen ve satın almış olduğunuz internet hızını yeterince dairenize iletemeyen kablolarınızı yenileriyle değiştirerek, daha hızlı internet kullanımınızın da önünü açmaktadır.

Tüm bunların yanında firmamız, avize takma hizmeti de vermektedir. Satın aldığınız ancak bir türlü asamadığınız avizenizi, bir an önce evinizin tavanında görmek istiyorsanız bizi arayabilirsiniz. Aydınlatma sistemleri alanında hizmetimiz bununla da sınırlı olmayıp, işyerleri için led aydınlatma kurulumu ve led lamba takma hizmeti de vermekteyiz. İşyerinizde led aydınlatma sistemi için gerekli tedariki yapmakta ve kullanıma hazır hale getirmekteyiz. Ev ya da işyerinizin aydınlatması için bizi arayabilirsiniz.

İstanbul elektrikçi ve Anadolu Yakası elektrikçi firmaları arasında kaliteli hizmeti ile öne çıkan firmamız, müşterilerine aldıkları hizmetin faturasını da teslim etmektedir. Böylece verdiği hizmeti faturalı hale getirerek resmileştiren firmamız, müşterilerinin tereddütlerini gidermekte ve olası dolandırıcılıklara karşı önlem almaktadır.

Ayrıca firmamız, gecenin bir yarısı giden ya da iş saatlerinde arızalanmalardan doğan ani kesintilerin bir an evvel giderilmesi için de nöbetçi elektrikçi servis hizmeti vermektedir. 7/24 servise çıkan ekiplerimizle, haftanın her günü, günün her saati, ihtiyacınız olduğunda yanınızdayız.