0 532 766 67 06

İnönü Elektrikçi

7/24 Elektrikçi Hizmeti

İnönü Mahallesi Elektrikçi

İnönü elektrikçi, mahalledeki tüm elektriksel arızaların giderilmesi ve eski kabloların yenilenerek altyapıların iyileştirilmesi için hizmet vermektedir. 7/24 hizmet veren nöbetçi elektrikçi servisimizle, ihtiyacınız olduğu her an bizi arayabilirsiniz.

Firmamız, İnönü Mahallesi elektrik ustası personelleriyle, sigorta atması, sigorta yanması, elektrik saati yanması ya da değişimi, priz arızaları ya da kablo kopması gibi ani kesintilere sebep olan ve yaşamı çekilmez hale getiren tüm arızaları hızlı bir şekilde gidererek, yaşamınızın rutin akışına dönmesini sağlamaktadır. Müşterilerimizin mağdur olmaması ve arızaların daha büyük felaketlere yol açmaması için oldukça hızlı servis sağlayan firmamız, kaliteli ve güvenilir hizmetten de ödün vermemektedir.

Kapı otomatı arızası ve kombi sigorta bağlantıları için de hizmet veren firmamız, bu alanda da talebinizi karşılayarak kapı otomatiğinizi tamir etmekte ve kombinizin sigorta bağlantısını yapmaktadır.

Ayrıca firmamız, internet arıza servis hizmeti de sunmaktadır. Modem kurulumu, net hızında kablolara bağlı yavaşlamalar gibi tüm net arızaları için bizi arayabilirsiniz. Dahası firmamız, eski hattınızı değiştirerek, yeni internet kablosu çekmekte ve tüm altyapınızı yenileyerek daha kaliteli internet kullanımınızı sağlamaktadır.

Tüm bunların yanında firmamız avize takma ve led aydınlatma kurulumu hizmeti de vermektedir. Ev, ofis ya da işyerinizin aydınlatması için bizi arayabilirsiniz. İstanbul elektrikçi firmaları arasında yer alan firmamızın, aydınlatma alanındaki desteği bu kadarla da sınırlı değildir. İşyerinizi ya da evinizi ne şekilde aydınlatacağınıza karar veremiyorsanız, uzman personelimiz mekanınızı inceleyerek size özewl çözüğmler sunmaktadır. Böylece mekanınızı en uygun şekilde dilediğiniz gibi aydınlatabilirsiniz.

Tüm bu hizmetlerimizden yararlanmak için tek yapmanız gereken bizi aramak. İstanbul’un en hızlı Anadolu Yakası elektrikçisi olan firmamızla, arızalarınızı hızlı bir şekilde giderebilir ve taleplerinizi karşılayabilirsiniz.