0 532 766 67 06

İçerenköy Elektrikçi

7/24 Elektrikçi Hizmeti

İçerenköy Elektrikçi

İçerenköy elektrikçi, tüm mahallede ev, ofis, işyeri fark etmeksizin elektriksel arızaların giderilmesi, yeni altyapı kurulumu ya da var olan altyapıların iyileştirilmesi için hizmet vermektedir. Kaliteli hizmeti misyon edinen firmamız, güvenlik ilkesinden de ödün vermemekte ve kurumsal kimliğiyle müşterilerinin tereddütlerini gidermektedir.

Firmamız, Ataşehir İçerenköy Mahallesi elektrik arıza servisiyle, hiç olmayacak zamanlarda meydana gelen ve kombi başta olmak üzere elektronik aletleri kullanılmaz hale getiren arızaları gidermekte; müşterilerine, yaşamlarına kaldıkları yerden devam etme imkânı sağlamaktadır. Sigorta atması, sigorta yanması, elektrik saati değişimi, saat yanması, kablo kopması ya da yanması, priz arızaları gibi kesintilere sebep olan tüm arızalarınız için bizi arayabilirsiniz. Firmamız ayrıca, bu hizmet kapsamında kombi sigorta bağlantısını yapmakta ve bozulan kapı otomatı arızalarını gidermektedir.

Ayrıca firmamız internet arıza servis hizmeti de vermektedir. Modem kurulumu, modem arızaları, yeni telefon hattı çekme ya da internet kablo çekme hizmetleri için bizi arayabilirsiniz. Dahası tivibu hizmetleri, tv montajı, uydu bağlantısı, uydu ayarları ve diğer tüm ilgili talepleriniz için de servisimizden yararlanabilirsiniz.

Tüm bunların yanında firmamız, avize takma hizmeti de vermektedir. Avize takma, led lamba takma, led aydınlatma talepleriniz için hemen bizimle irtibata geçebilirsiniz. Dahası işyeriniz ya da ofisinizde nasıl bir aydınlatma kullanacağınıza karar veremiyorsanız deneyimli elektrik ustası ekibimizden yararlanabilirsiniz. Talebinizi bize ilettiğinizde uzman personelimiz mekânınızı inceleyerek, size özel çözümler sunmaktadır. Sizin seçiminiz doğrultusunda da tedariki ve kurulumu yapılarak kullanıma hazır hale getirilmektedir.

İstanbul elektrikçi firmaları arasında güvenirliği ve kaliteli hizmetiyle öne çıkan firmamız, kablolu altyapı hizmeti de vermektedir. Yeni yapılan ya da restore edilen binanızın tüm elektrik kablo hattı, internet ve telefon hattı kabloları çekilmekte, tüm binanın aydınlatma hattı döşenmektedir. Ayrıca, hiç restorasyon olmasa da eskiyen kablo hattınızı tamamiyle yenilemekte ve size daha güvenli ve uzun vadeli kullanım imkanı sunmaktayız.

Tüm bu hizmetlerimizden yararlanmak için, 7/24 hizmet veren size en yakın Ataşehir elektrikçisi olan firmamızı arayabilir ve güvenli tamiratın tadını çıkarabilirsiniz.