0 532 766 67 06

Ferhatpaşa Elektrikçi

7/24 Elektrikçi Hizmeti

Ferhatpaşa Elektrikçi

Ferhatpaşa elektrikçi, Ataşehir’in mahallesinde elektrik arızalarının giderilmesi ve yeni altyapı kurulumu ya da eski altyapıların iyileştirilmesi başta olmak üzere tüm elektriksel taleplerin karşılanması için hizmet vermektedir. 7/24 hizmet veren firmamız, internet arıza, avize takma ve diğer aydınlatma alanlarında da hizmet vermektedir.

Ataşehir ilçesi, kentsel dönüşümün İstanbul’da etkilediği merkezlerin başında gelmektedir. Gerek yeni binaların inşası, gerek eski yapıların restorasyonu olmak üzere ilçede ciddi bir dönüşüm başlamıştır. Bazı mahallelerine henüz tam manasıyla girişilmemiş olmamasına rağmen by mahalleler de, dönüşümün yaşandığı merkezlerden kısa süreliğine göç etmek zorunda kalan nüfusun yeni ve geçici yerleşkesi konumuna gelmiştir. Genellikle yerleşim kısa süreli olduğu için ev seçimi yapılırken, fazla hassas davranılmayarak kısa süreliğine, daha cüzi miktarlarla eski yapılar mesken tutulmuştur.

Ancak söz konusu bu eski binalarda, yılların getirmiş olduğu yıpranmışlık sadece binaların iç ve dış yapısına değil, aynı zamanda tüm altyapılarına da yansımıştır. Kablolar, saatler, sigortalar genellikle eski ve yeni yapılaşma sürecine girildiğinden dolayı da ev sahiplerince pek yenilenmesi de düşünülmemektedir. Bunlar sık sık arızalara sebep olurken, beyaz eşyalar başta olmak üzere çeşitli elektronik aletlerin de arızalanmasına sebep olmaktadır.

Firmamız, Ferhatpaşa elektrik arıza servisiyle, bu alandaki arızalanmaları kısa sürede gidermekte ve müşterisine cüzi miktarlarda bir fatura çıkartmaktadır. Sigorta atması, sigorta yanması, kablo değişimi, elektrik saati değişimi, priz arızaları, kombi sigorta bağlantısı, kapı otomatı arızaları başta olmak üzere ilgili tüm talepleriniz için bizi arayabilirsiniz.

Ayrıca firmamız ilgili alanda altyapı hizmeti de vermektedir. Sık sık arızalanmalara sebep olan eski elektrik kablonuz yenisiyle değiştirilerek, uzun vadede ve güvenli kullanım imkânı sunulmaktadır. Böylece tek seferde cüzi bir ücret ödeyerek, olmayacak zamanlarda meydana gelen kesintilerin önüne geçebilir ve beyaz eşyanız başta olmak üzere cihazlarınızı koruma altına alabilirsiniz.

İnternet arıza servisi de firmamızın vermiş olduğu diğer bir hizmet alanıdır. Modem kurulumu, telefon hattı çekimi, kablo çekme başta olmak üzere tüm net ile ilgili talepleriniz için bizi arayabilirsiniz. Talep ederseniz firmamız, eskiyen, yıpranan ve kopuk kopuk olan hat kablolarınızı inceleyerek, gerekli görürse yenileriyle değiştirmekte ve böylece satın almış olduğunuz internet hızınızı dairenize kesintisiz olarak iletmektedir.

İstanbul elektrikçi firmaları arasında yer alan ve kaliteli hizmetiyle öne çıkan firmamız, ayrıca yeni yapılan binaların da tüm kablolu altyapılarını döşemektedir. Elektrik, telefon, internet hattınız dilerseniz sizin talep ettiğiniz malzemelerle, dilerseniz bizim kendi kullandığımız kaliteli malzemelerle döşenerek kullanıma hazır hale getirilmektedir.

Firmamız, tüm bunların yanında avize takma, led lamba takma ve diğer aydınlatma alanlarında da hizmet vermektedir. Satın almış olduğunuz avizenizi taktırmak istiyorsanız ya da led aydınlatma kurulumu istiyorsanız hemen bizi arayabilirsiniz. Dahası işyerini ya da ofisinizi nasıl aydınlatacağınıza karar veremiyorsanız, firmamızın uzman Ataşehir elektrik ustası servisinden yararlanabilirsiniz. Talebinizi ilettiğinizde deneyimli personelimiz mekânınızı inceleyerek size özel çözümler sunmaktadır. Seçiminiz doğrultusunda da kurulumu yapılarak kullanıma hazır hale getirilmektedir.

Tüm bu hizmetlerimizden yararlanmak için tek yapmanız gereken bizi aramak. Haftanın her günü, günün her saati hizmet veren size en yakın nöbetçi elektrikçi servisimizle hizmetinizdeyiz.