0 532 766 67 06

Batı Ataşehir Elektrikçi

7/24 Elektrikçi Hizmeti

Batı Ataşehir Elektrikçi

Batı Ataşehir Elektrikçi, semtteki tüm elektriksel arızaların giderilmesi, yeni elektrik altyapısı kurulumu ya da var olan altyapıların iyileştirilmesi için hizmet vermektedir. 7/24 hizmet veren firmamız ayrıca, internet arıza, telefon internet kablo altyapı hizmetleri, avize takma ve aydınlatma sistemleri alanında da hizmeti vermektedir.

Firmamız, Batı Ataşehir’in modern yeni yüzünün inşasında tüm elektriksel taleplerin karşılanmasın için güvenilir ve hızlı çözümler sunmaktadır. İstanbul’un, hatta ülkenin yeni finans kenti konumuna gelen Batı Ataşehir’in modern yapılaşması birçok ihtiyacı da beraberinde getirmiştir. Konut ya da ofis amaçlı yeni plazaların inşası, bu yapılaşmaya uygun yeni altyapı sistemleri kurulumu ihtiyacına sebep olmuştur. Firmamız, konut ya da iş merkezi fark etmeksizin tüm plaza ve binalara, yapılarına uygun elektrik altyapısı döşemektedir. En iyi malzemelerin kullanıldığı altyapı hizmetimizle, oldukça hızlı bir şekilde işlemi tamamlıyor ve kısa süre içinde işi teslim ediyoruz.

Ayrıca firmamız, internet arıza servis hizmeti de sunmaktadır. Bu servisimiz kapsamın da yeni bina ve plazaların tüm internet altyapılarını ve telefon kablolarını döşüyor ve kullanıma hazır hale getiriyoruz. Fiber, ultranet gibi yüksek hızda internet kullanımına olanak sağlayacak kablo kullanarak, net hattınızı çekiyoruz. Tüm bunların yanında, modem kurulumu, net hızında yavaşlama gibi ilgili tüm internet arızaları için de bizi arayabilirsiniz.

Dahası firmamız, yeni bina ve plazaların ambiyansına uygun avize ve diğer aydınlatma sistemleri alanında da hizmet vermektedir. Konut ya da ofisinizde nasıl bir aydınlatma kullanacağınıza karar veremiyorsanız hemen bizi arayın. Uzman personelimiz mekânınızı inceleyerek size uygun çözümler sunmaktadır. Led ya da karar verdiğiniz seçiminiz doğrultusunda tedarikini yaparak kullanıma hazır hale getirmektedir. Ayrıca aldığınız avizeni de hemen mekânınızın tavanında görmek istiyorsanız avize takma servisimizden yararlanabilirsiniz.

Firmamız ayrıca ekibinde barındırdığı elektrik ustası sayesinde kablo kopması, kablo yanması, ani elektrik kesintisi, saat yanması ya da saat değişimiz, sigorta atması, sigorta yanması gibi tüm arızaların giderilmesi için hizmet vermektedir. Dahası, uydu bağlantısı ve uydu hizmetleri, tv montajı için de bizi arayabilirsiniz.

Tüm bu hizmetlerimizden yararlanmak için size en yakın Avrasya Batı Ataşehir elektrikçiyi arayabilirsiniz. 7/24 hizmet veren firmamız nöbetçi elektrikçi servisiyle yanınızdadır.