0 532 766 67 06

Atatürk Elektrikçi

7/24 Elektrikçi Hizmeti

Atatürk Elektrikçi

Atatürk elektrikçi, mahallede elektriksel arızaların giderilmesi, kablolu altyapılarının döşenmesi ya da yenilenmesi için hizmet vermektedir. Haftanın her günü, günün her saati arıza servis hizmeti veren firmamızı, ilgili tüm talepleriniz için arayabilirsiniz.

Firmamız Ataşehir elektrikçi, Atatürk elektrik arıza servis hizmeti vermektedir. Kablo kopması, kablo yanması, sigorta arızası, sigorta atması, sigorta yanması, priz arızaları, elektrik saati değişimi ya da yanması gibi kesintilere sebep olan tüm arızalar için bizi arayabilirsiniz. Ayrıca firmamız, kombi sigorta bağlantısı ve kapı otomatı arıza servis hizmeti vermektedir. Kombinizi sigortaya bağlatmak ya da bozulan kapı otomatiğinizi yaptırmak için firmamızla iletişime geçebilirsiniz.

Ayrıca firmamız, aynı hizmet kapsamında tv montajı, tv uydu bağlantısı, uydu hizmetleri, tivibu hizmetleri ve güvenlik kamera sistemleri alanlarında da destek vermektedir. Bu alandaki tüm taleplerinizi firmamıza iletebilirsiniz.

 

Atatürk Kablo Çekme ve Kablolu Altyapı Hizmetleri

Ataşehir’in yenilenen yüzünden etkilenen en önemli merkezlerinden biri de Atatürk Mahallesi’dir. Yeni yapılaşmayla birlikte gelen yeni binalar çeşitli ihtiyaçlar doğurmuştur. Bunlardan en başta geleni de kablolu altyapı döşeme hizmetidir. Firmamız, yeni yapılan binaların tüm elektrik hatlarını baştan aşağı döşemektedir. Aydınlatma, priz, kapı otomatiği, telefon hattı, internet hattı gibi tüm kablolu altyapılar firmamız tarafından döşenmektedir. Müşterilerin direktifleri doğrultusunda seçilen malzemelerle döşenen kablolarla firmamız, uzun vadeli ve kaliteli kullanım imkanı sunmaktadır.

Avize takma, led lamba takma, led panel aydınlatma kurulumu ve diğer aydınlatma sistemleri alanında da destek veren firmamız, tüm binanın ya da dairenin aydınlatmasını yapmaktadır.  Dahası evinizi, ofisinizi ya da işyerinizi nasıl aydınlatabileceğinize karar veremiyorsanız, bunun için deneyimli elektrik ustası servisimizden yararlanabilirsiniz. Alanında uzman ve deneyimli personelimiz mekânınızı inceleyerek size özel çözümler sunmaktadır. Verdiğiniz karar doğrultusunda da tüm aydınlatma sisteminin tedariki yapılarak kurulmakta ve kullanıma hazır hale getirilmektedir.

Tüm bunların yanında firmamız, internet arıza servis hizmeti de vermektedir. Modem kurulumu, modem arızaları, internet hattı arızaları gibi net kullanımını engelleyen tüm sorunlar için bizi arayabilirsiniz. Dahası, en iyi İstanbul elektrikçi firmaları arasında başı çeken firmamız, eskiyen ve kopuk kopuk olan hattınızı baştan aşağı kaliteli kablolarla yenileyerek daha hızlı internet kullanımınızın önün açmaktadır.

Anadolu Yakası elektrikçi firmalar arasında yer alan ve kaliteli hizmetiyle öne çıkan firmamız, kurumsal kimliğinin bir getirisi olarak da müşterilerine verdiği hizmetin faturasını teslim etmektedir. Arızaları ve sorunları hızlı bir şekilde tespit ederek gideren firmamız, bunu yaparken de güvenlik ilkesini ihmal etmemekte ve güvenilir çözümler sunmaktadır.

Atatürk Nöbetçi Elektrikçi

Beklenmeyen zamanlarda meydana gelerek kombi ve beyaz eşya başta olmak üzere elektronik cihazları devre dışı bırakan ve yaşamınızı ciddi mana da sekteye uğratan arızalar, daha büyük felaketlere sebep olmadan hızlı ve güvenli bir şekilde giderilmelidir. Umulmadık zamanlarda kesintilere sebep olan bu arızalanmalar için özel servis ekiplerimiz hizmet vermektedir. Haftanın her günü, günün her saati ihtiyacınız olduğunda size en yakın elektrikçi olan firmamızın nöbetçi elektrikçi servis hizmetinden yararlanabilirsiniz.