0 532 766 67 06

Adalar Elektrikçi

7/24 Elektrikçi Hizmeti

Adalar Elektrikçi

Adalar elektrikçi, İstanbul’daki adalarda elektriksel arızaların giderilmesi, elektrik altyapılarının iyileştirilmesi ya da yeniden yapılanması için hizmet vermektedir. 7/24 hizmet veren firmamız hızlı, güvenilir ve uzun vadeli çözümleriyle müşterinin memnuniyetini kazanmaktadır.

Firmamız, İstanbul adalar elektrik arıza servisiyle sigorta atması, sigorta yanması, kablo kopması ya da yanması, priz arızaları, kapı otomatı arızası, kombi sigorta bağlantısı, elektrik saati değişimi ve yanması gibi kesintilere sebep olan arızaları hızlı bir şekilde tespit etmekte ve güvenli bir şekilde gidermektedir. İstanbul’dan uzak ve deniz yolculuğu gerektiren adalara servis hizmeti, olabilecek maksimum hız ve kalitede verilmektedir.

Yeni yapılan binaların tüm kablolu altyapı hizmeti firmamız tarafından döşenmektedir. Adalar elektrik hattı, internet hattı, telefon kablo hattı çekme ve diğer kablo çekme talepleriniz için bizi arayabilirsiniz. Firmamız, tüm binanızın ve dairenizin kablolu ve elektrik tesisatını döşemekte ve en iyi ve kaliteli malzemeleri kullanarak uzun vadeli kullanım imkanı sağlamaktadır.

Dahası, eskiyen ve sık sık arızalanmalara sebep olan tüm elektriksel bağlantılarınız, dilerseniz firmamız tarafından incelenmekte, sorunlu bağlantılar tespit edilerek diyileştirilmekte ve size daha güvenli kullanım imkânı sunulmaktadır. Ayrıca eskiyen ve kesik kesik olan telefon kabloları da baştan aşağı en iyi kablolarla yenilenerek, daha hızlı internet kullanımınızın önü açılmaktadır.

Tüm bunların yanında firmamız Adalar ilçesi için internet arıza ve avize takma hizmeti de vermektedir.  Modem kurulumu, modem arızaları gibi net kullanımınızı engelleyen sorunlar hızlı bir şekilde çözülmekte ve yaşamınızın rutin akışına dönmesi sağlanmaktadır. Ayrıca tv montajı, uydu tv bağlantısı, uydu kurulumu, tivibu hizmetleri ve ilgili diğer hizmetler için de firmamızdan destek alabilirsiniz.

Restoranınıza, evinize ya da yazlığınıza avize takmak ya da led panellerle aydınlatmak istiyorsanız firmamızın aydınlatma hizmetleri servisinden yararlanabilirsiniz. Led lamba takma, led panel aydınlatma ya da evinizin, işyerinizin ya da ofisinizin baştan aşağı tüm aydınlatması için bizi arayabilirsiniz. Mekan aydınlatması da yapan servis hizmetimizden bahçe aydınlatması, bina dış cephe aydınlatması, ofis aydınlatması ve iç mekan aydınlatmaları için yararlanabilirsiniz.

Firmamız, uzak ancak hizmet gereken Büyükada, Heybeliada, Burgazada, Kınalıada, Sedefadası, Sivriada, Yassıada, Kaşık Adası, Tavşan Adası elektrikçi servis hizmeti vermektedir. İlgili tüm talepleriniz için size en yakın elektrikçi İstanbul olan firmamızı arayabilir, 7/24 elektrikçilik servisinden yararlanabilirsiniz.